ye-logo.v1.2
7 Серпня, 2020

На Хмельниччині проведуть аудит всіх закладів профтехосвіти

Суспільство 1123
Аудитори перевірять навчальні заклади області
Аудитори перевірять навчальні заклади області. Фото: ua.112.ua

Завершити перевірку планують у квітні.

У закладах професійно-технічної освіти та фахової передвищої освіти (коледжі) перевіряють аудит. Як розповідає заступниця директора Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Антоніна Харчук, Міністерство освіти через тендер визначило компанію, яка проводитиме перевірку. Що це за компанія та хто її представники, на місцях інформації немає.

«Ми не знаємо, як відбуватиметься аудит, у нас немає методики. Але процес вже розпочався й експерти приїжджають в ту чи іншу область. Хмельниччину поки не повідомили про присутність у графіку перевірок. Загалом, це все робиться для того, щоб за результатами аудиту, рекомендувати на місцях органам виконавчої влади варіанти щодо оптимізації закладів професійної освіти. Зараз ідуть розмови про об'єднання в один напрямок профтехосвіти і фахової передвищої освіти», - зазначає Антоніна Харчук.

За її словами, одні з них шляхом цієї оптимізації будуть мати статус професійних коледжів (підготовка кваліфікованих робітників) інші – фахових коледжів (підготовка ступеневих молодших бакалаврів і кваліфікованих робітників). Антоніна Михайлівна каже, в інших містах під час аудиту перевіряли фінансування, організацію навчального процесу, співпрацю з роботодавцями, проводили анкетування.

«Загалом в області маємо таких близько 40 закладів, які попадають під перевірку. З них 24 – це заклади профтехосвіти і 19 фахової передвищої освіти різної форми власності. Чи проводитимуть аудит у закладах приватної форми власності, ми поки не маємо такої інформації», - каже Антоніна Харчук.

Робота експертів і підбиття підсумків аудиту має відбутись у квітні місяці.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую