ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницький Палац спорту може недоотримати державного фінансування

Суспільство 2771
Спорудження Палацу спорту в червні минулого року
Спорудження Палацу спорту в червні минулого року. Фото: з архіву редакції

Це може сповільнити темпи його будівництва.

В обласному центрі триває спорудження Палацу спорту на вулиці Прибузькій, який заплановано відкрити у наступному році. Втім, на заваді цьому може стати нестача державного фінансування. Хмельницький міський голова Олександр Симчишин заявив, що наразі є небезпека його недоотримання.

За його словами, будівельні роботи відновилися з другого січня. Наразі у його спортивній залі підрядник з обох сторін вже залив закладні під глядацькі трибуни. На продовження будівництва Палацу спорту з міського бюджету виділено десять мільйонів гривень. Але цих коштів, на думку міського голови, вистачить максимум на три місяці.

«Якщо ми не отримаємо нової частини державного фінансування, спорудження Палацу спорту буде сповільнено. Можемо додатково виділити з міської скарбниці п’ять-сім мільйонів гривень. Більше ресурсів у нас немає, — пояснює Олександр Симчишин. — Ми подали усі необхідні документи. У проєкті передбачалося 150 мільйонів гривень. Проте тепер нам кажуть, що ці кошти мали надійти від легалізації грального бізнесу. Оскільки з цим є проблеми, держава може їх не виділити».

За словами Олександра Симчишина, він сподівається, що держава продовжить фінансування будівництва палаців спорту принаймні у Хмельницькому та Рівному. Бо саме у цих містах їх найшвидше споруджують.

«Навіть, якщо ми не отримаємо фінансування, будівництво Палацу спорту триватиме. Але за таких умов він відкриється пізніше, ніж планувалося», — підкреслив міський голова.

Нагадаємо, будівництво хмельницького Палацу спорту стартувало у березні минулого року.

Довідково: Палац спорту стане багатофункціональною спорудою, де можуть проходити не лише спортивні заходи, а й культурні події та масштабні форуми. У ньому запроєктовано 2500 глядацьких місць з можливим розширенням до трьох тисяч. Його зал буде висотою 15 метрів й завширшки — 54 метри. На арені Палацу спорту передбачено змінне покриття призначене для змагань з різних видів спорту. Його будівництво стартувало у березні цього року. Заплановано, що його здадуть в експлуатацію у 2021-му.

Читайте також: У Хмельницькому не змогли запустити нову програму підтримки учасників АТО

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую