ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Будівництво Палацу спорту стартувало: закладено перший камінь (ФОТО+ВІДЕО)

Суспільство 5274

Чиновники кажуть, що у 2020 році об’єкт буде зданий в експлуатацію.

Багатофункціональний Палац спорту має з’явитися в обласному центрі на вулиці Прибузька. Хоча будівельні роботи на майданчику вже тривають декілька місяців, сьогодні, 22 березня було закладений перший міні-блок у майбутню споруду.

«Наразі триває активна фаза будівництва. Це найдорожчий і найбільший об’єкт соціальної та спортивної інфраструктури, який ми будуємо за останні багато-багато років. Такої споруди дуже бракувало нашому місту, адже ми маємо хороший рівень розвитку спорту серед хмельничан. В минулому році ми стали переможцями конкурсного відбору, який проводило Міністерство молоді та спорту України. Як наслідок ми отримали фінансування з державного бюджету у розмірі 64 мільйонів гривень. До першого липня їх буде освоєно. З міської казни частку співфінансування ми забезпечуємо у розмірі 14 мільйонів гривень. Сподіваємося, що через рік ми перерізатимемо синьо-жовту стрічку і відкриємо багатофункціональний Палац спорту у Хмельницькому», - розповів міський голова Олександр Симчишин.

  

Хоча будівельні роботи на майданчику вже тривають декілька місяців, сьогодні, 22 березня було закладений перший міні-блок у майбутню споруду.

Закласти перший камінь у майбутню споруду приїхав заступник міністра молоді та спорту України Микола Даневич. Чиновники опустили бетонний блок у фундамент та засипали його бетонною сумішшю.

 Палац спорту – найдорожчий і найбільший об’єкт соціальної та спортивної інфраструктури, який будується у Хмельницькому за останні багато-багато років.

До речі, майбутній Палац спорту розміститься на чотирьох поверхах і складатиметься з спортивного та фізкультурно-оздоровчого корпусів. Перший буде призначений для тренування спортсменів вищої кваліфікації та проведення змагань, а другий – для загально-фізичної підготовки та активного відпочинку мешканців різних вікових груп.

Чиновники запевняють, що у 2020 році об’єкт буде зданий в експлуатацію.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую