ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Озеро в мікрорайоні Озерна планують розчистити за два місяці

Суспільство 4894
Усі заплановані роботи з розчистки озера мають завершити до початку літа. Фото: з архіву
Усі заплановані роботи з розчистки озера мають завершити до початку літа. Фото: з архіву

На цьому об’єкті місто заощадило майже 600 тисяч гривень.

Управління житлово-комунального підприємства Хмельницької міської ради провело тендер на виконання робіт з розчистки озера, що в мікрорайоні Озерна.

Нагадаємо, ще минулого року у Хмельницькому розпочали облаштовувати озеро у мікрорайоні Озерна. Восени були побудовані пішохідної доріжки навколо існуючої водойми. Цьогоріч, роботи по облаштуванню зони відпочинку продовжаться.

«Ми оголосили тендер на майже два мільйони гривень. Фірма, яка виграла торги, зробить заплановані роботи значно дешевше – за 1 мільйон 390 тисяч гривень. На цьому об’єкті нам вдалося заощадити понад 600 тисяч. Договір з підрядником підписаний. З понеділка він приступає до виконання запланованих робіт», – розповіла начальниця відділу благоустрою міського управління житлово-комунального господарства Тетяна Циб.

Згідно проєктно-кошторичною документацією, підрядник має на глибині до двох метрів вздовж озера розчистити ґрунт, провести зрізання чагарників та очерету, покосити понад 10 тисяч квадратних метрів площі біля озера та засіяти усе газоном».

Після проведення розчистки озера від чагарників, а в управлінні ЖКГ кажуть, що усі заплановані роботи мабуть бути закінчені за два місяці, буде продовжене проведення капітального ремонту зони відпочинку.

«Буде облаштовано доріжку по периметру озера, лавочки, урни та LED-ліхтарі. Зі сторони Панаса Мирного доріжки не буде, бо там стрімкий укіс», – зазначила Тетяна Циб.

Загалом, на усі роботи з облаштування водойми у мікрорайоні Озерна вартуватиме бюджету міста 7 мільйонів 438 тисяч гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую