ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

Перевезення представників хмельницької влади коштуватиме мільйони гривень

Суспільство 2128 1
Сума угоди склала понад три мільйони гривень
Сума угоди склала понад три мільйони гривень. Фото: ілюстративний колаж автора

Такі перевезення здійснюватимуться до кінця серпня цього року.

Наприкінці минулого тижня виконавчий комітет Хмельницької міської ради уклав договір на перевезення осіб місцевого самоврядування. Переможцем тендеру у понад три мільйони гривень стало комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту. Така інформаціє була опублікована на порталі публічних закупівель «Prozorro».

За інформацією «Prozorro», у цьому тендері взяло участь два підприємства: комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту, яке підпорядковується Хмельницькій міській раді, та комунальне автотранспортне підприємство, яке належить Хмельницькій обласній раді. Перемогу здобув перший учасник, який запропонував за свої послуги 3 мільйони 367 тисяч 915 гривень і 10 копійок.

Згідно з укладеним 21 лютого договором, комунальне підприємство надаватиме послуги з перевезення осіб місцевого самоврядування Хмельницької міської ради до 31 серпня цього року.

«Вартість послуги розрахована зі загального проїзду усіма автомобілями учасника 171 тисячі 400 кілометрів. Втім, обсяги закупівлі можуть бути зменшені відповідно до реального фінансування видатків», — йдеться у договорі.

Згідно з попередніми електронними закупівлями комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту не вперше виграє аналогічні тендери виконкому Хмельницької міськради. Наприклад, торік сума аналогічного договору на перевезення міських посадовців склала 3 мільйони 450 тисяч 933 гривні і 36 копійок. Тоді теж перевезення здійснювалися до 31 серпня. Пізніше на надання таких послуг до кінця 2019 року з цим комунальним підприємством було укладено договір ще на понад 398 тисяч гривень.

У цих тендерах єдиним конкурентом комунального підприємства по організації роботи міського пасажирського транспорту, яке з 2013 року очолює Володимир Богачук, також було обласне комунальне автотранспортне підприємство.

Читайте також: Гроші на алкоголь: навіщо «Хмельницькгаз» купує спиртне

Коментарі:

Віталій Українець 24.02.2020 18:28

по прикладу президента брехуна-треба закупати велосипеди!?

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую