ye-logo.v1.2
7 Квітня, 2020

Обласний військкомат переформатують у центр комплектування та соціальної підтримки

Суспільство 1143 2
Обласний військкомат чекає переформатування
Обласний військкомат чекає переформатування. Фото: з архіву

Працюватиме центр за принципом «єдиного вікна».

В Україні поетапного перетворюють військові комісаріати на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП), відповідно до західних стандартів. Як повідомляють у пресслужбі Хмельницького обласного військового комісаріату, перетворення на заклад з сервісними функціями чекає й на Хмельницький.

«На даний час ми вже маємо рішення командування Збройних Сил про перейменування комісаріату та перехід на нову штатну структуру. Ці заходи мають бути здійснені до кінця березня поточного року», - пояснює заступник військового комісара Хмельницького ОВК полковник Петро Горобець.

Передбачається, що система працюватиме за принципом «єдиного вікна». Так, у терцентрі має бути ресепшен, створені відкриті і закриті зони. Службу у відкритих для відвідувачів зонах нестимуть військовослужбовці, які знатимуть, чим допомогти людині, яка звертається за консультацією. Очікується, що до 70 відсотків питань можна буде вирішити вже на цьому етапі.

«Важливим елементом має стати інклюзія, тобто приміщення і послуги, які в них надаються, мають бути доступними для людей з обмеженими можливостями. Ще однією новизною в роботі кожного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у Збройних Силах буде рекрутингова робота. Для цього вже створюються відповідні відділи, а також створюється інститут вербувальників. Ці спеціалісти відшукуватимуть людей, яким можна запропонувати вступити на службу за контрактом за тими спеціальностями, які потрібні війську», - зазначають у пресслужбі військкомату.

Більшість документації новостворений центр має вести в електронному вигляді, будуть створені спеціальні бази різних категорій військовозобов'язаних. До речі, це є чи не найважливішим елементом даної реформи, адже питання переходу на єдиний електронний реєстр військовозобов'язаних було підняте вже давно.

«Перший етап – це перехід на новий штат, який уже триває і має бути завершений до березня. Кількісно штат працівників залишиться приблизно на тому ж рівні, що був, однак будуть створені нові відділи. Всі ті завдання, які виконував обласний військкомат, залишаються за ним. Це і призов, і вербування на контрактну службу й інше. Зміни, які чекають військкомат, ніяк не вплинуть на початок призову, він стартує 1 квітня», - каже прессекретар Хмельницького обласного військового комісаріату Олександр Севастьянов.

За його словами, після переформатування Хмельницького обласного військового комісаріату, зміни відбудуться і у районах. Яким чином і коли це відбуватиметься, наразі вирішують. Перші в країні центри комплектування та соціальної підтримки створили у Чернігові та Рівному ще у 2018 році.

Коментарі:

Віталій Українець 24.02.2020 18:24

звільніть приватну власність родини Ашкеназі.Та поверніть всі меблі та мармурові леви на фасад розтягнуті комуняками.

24.02.2020 16:06

Нова обгортка несмачної цукерки.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую