ye-logo.v1.2

Екобус на період карантину не прийматиме відходи

Суспільство 1546
Екобус працюватиме вже після карантинних заходів
Екобус працюватиме вже після карантинних заходів. Фото: колаж автора

Що робити з батарейками, лампами та іншим «шкідливим» сміттям?

Як повідомили в офісі «Розумне довкілля. Хмельницький» екобус, до якого вже звикли хмельничани і який збирає у всіх мікрорайонах міста «шкідливе» сміття, на період карантину не працюватиме.

«Ми рекомендуємо на період карантину, батарейки, лампи та інші відходи, які хмельничани приносили до екобусу, зберігати вдома. Як тільки зміниться ситуація, буде можливість здати на утилізацію усі ці речі. По-перше, вам зайвий раз не доведеться виходити з дому в період карантину. По-друге, ми не будемо наражати на небезпеку ні працівників «Спецкомунтрансу», ні самих хмельничан, які будуть здавати відходи», – пояснює ситуацію комунікаційниця офісу «Розумне довкілля» Ксенія Косюк.

Зазначимо також, що на період карантину абонентський відділ та філії Хмельницького КП «Спецкомунтранс» працюватимуть в обмеженому режимі.

Нагадаємо, в Україні оголошено карантин. На Хмельниччині поки підтверджених випадків коронавірусу немає. У країні, станом на 22:00 18 березня в Україні лабораторно підтверджено 16 випадків COVID-19, з них 2 летальних.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую