ye-logo.v1.2

У Хмельницькому водії маршруток відмовляються їздити, а тролейбуси частково змінили маршрут

Суспільство 11738
Вже сьогодні понад 20 відсотків водіїв не виїхали на маршрути
Вже сьогодні понад 20 відсотків водіїв не виїхали на маршрути. Фото: автора

Із обмеженням через карантин кількості перевезення пасажирів до 10 осіб в місті виникли проблеми з громадським транспортом.

Зранку стало відомо, що із пільговиків у тролейбусах вимагають гроші за проїзд, але, як з’ясувалося, то можуть бути лише «квіточки». Адже за словами заступника міського голови Андрія Бондаренка, все більше водіїв маршруток пишуть заяви із відмовами виходити на маршрут. Мотивують свої заяви тим, що із запровадженням заборони возити не більше 10 пасажирів, вони працюють собі у збиток.

«Вчора у нас була частина заяв від водіїв про те, що вони не будуть виїжджати на маршрути. Сьогодні, 19 березня, виїхали близько 80 відсотків водії із тих, хто планово щодня виїжджає на маршрути. Але вже зараз, чимало перевізників і водіїв повідомляють, що завтра можуть не виїхати на маршрути через збитки, які несуть, перевозячи по 10 пасажирів», – пояснює Андрій Бондаренко.

До теми: Карантин у Хмельницькому: яка ситуація на продуктових ринках

Вдень маршрутні автобуси їздять майже порожні (окрім години-пік зранку і ввечері)

Окрім цього, ситуація ускладнюється ще й тим, що тролейбуси теж беруть не більше 10 пасажирів і якщо з кінцевих зупинок у місті ще можна виїхати, то для тих, хто живе посередині маршруту, дістатися кудись громадським транспортом майже неможливо.

Для того, щоб хоч якось змінити ситуацію в КП «Електротранс» змінили маршрути двох тролейбусів.

«Тестуємо сьогодні два тролейбусних маршрути №11 та №11а, які курсували за маршрутом Озерна – Катіон, а тепер ми їх розділили і вони курсують «Катіон» – «Староміська» і «Староміська» – «Озерна». Якщо таке розділення маршрутів хоч трохи спростить доїзд пасажирів до необхідних їм місць, враховуючи обмеження до 10 людей, то залишимо такі маршрути до закінчення карантину Інші довгі маршрути не маємо технічної можливості розділити, бо тролейбуси не мають де розвертатися – це не легковий автомобіль», – зазначає Віктор Паламарчук.

Водії маршруток, які виїхали на маршрут, здебільшого їздять у масках і частина із них в рукавичках.

Зазначимо також, що у Хмельницькій міській раді не виключають можливості тимчасово взагалі призупинити роботу усього громадського транспорту. А також стало відомо, що у сусідній з Хмельниччиною області зафіксували новий випадок коронавірусу.

Читайте також: Як карантин впливає на поширення коронавірусу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую