ye-logo.v1.2

Карантин не для всіх: чи працювали хмельницькі магазини і кафе

Суспільство 14037
На Проскурівській подекуди працюють кіоски
На Проскурівській подекуди працюють кіоски. Фото: автора

Деякі підприємці нехтують обмеженнями.

Від 17 березня у місті Хмельницькому через введений всеукраїнський карантин мали б закритись усі магазини, ринки, салони краси та торгово-розважальні центри. Закладам громадського харчування, таким як кафе, бари та ресторани дозволили працювати лише на винос. Також дозволена робота аптек, продуктових маркетів та ринків, магазинів з господарськими товарами.

Фактично обмеження діє уже другий день, та чи дотримуються його власники бізнесу, сайт «Є» вирішив перевірити. І справді, більшість магазинів одягу та взуття у центральній частині міста закриті, однак успішно продовжують працювати магазини з продажу мобільних телефонів та аксесуарів, будівельних матеріалів. Більшість закладів харчування на дверях та вікнах почепили роздруківки з інформацією про те що працюють лише на винос або мають власну доставку. А от якщо раптом захочеться випити кави, то в центральній частині мсті це точно вдасться зробити. Одиниці маленьких кав’ярень закрились на карантин.

Кафе готує страви на винос. Працює доставка
Магазин закритий
Кафе працює на винос
Магазини закрились на карантин
Містяни не поспішають дотримуватись рекомендованої дистанції в черзі

По мікрорайонах міста працюють в основному невеликі кіоски, де реалізовують продукти харчування та побутову хімію, решта - закриті. Подекуди в продуктових супермаркетах касири сидять у рукавичках та захисних масках. В аптеках та на пошті ввели обмеження кількості осіб, які можуть одночасно перебувати у приміщенні. Відстань між покупцями має становити не менше 1,5 метра. Тому, наприклад, в аптеках мікрорайону Гречани люди біля аптек вишиковувались на вулицях.

Продавці дезинфікують двері магазинів
Дизінфекцію ніхто не відміняв
Центральний універмаг - не працює
Іжу готують на винос

На вході в «АТБ» висить оголошення про обмеження кількості товару в одні руки. Одній особі продають до 12 позицій пива води та інших напоїв. Весь інший товар в кількості до 5 штук в одні руки. Чи є таке обмеження законним, можна посперечатись.

Варто зауважити, що усі опубліковані фотоматеріали зроблені сьогодні, 18 березня, у різних частинах міста Хмельницького, в період з 10.30 до 15.00 години.

У підземці подекуди все ж продають квіти
Магазини цифрової техніки теж не закрились. На дверях висить оголошення про обмеження одночасного перебування людей в приміщені
На Гречанах біля аптек були черги
Обмеження кількості товарів ввели в АТБ
Працюють продуктові кіоски біля речового ринку

Магазини побутової хімії також підлаштовують роботу під карантин. Фото: Алла Собко
Біля ТЦ станом на 13.00 стихійної торгівлі не було. ТЦ закритий на карантин
Кіоски з кавою подекуди працюють. Деякі підприємці потурбувались про дезінфекцію
Обмеження ввели і у банківських установах

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую