ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Леся Нікітюк разом з подружкою Олею повернулися на шоу «Розсміши коміка» (ВІДЕО)

Суспільство 6613
Дует \
Дует "Леся і Оля" повернувся на "Розсміши коміка". Фото: скрін з відео

Через вісім років після виграшу дует знову виступив перед коміками.

Днями у ефірі каналу 1+1 вийшов новий випуск гумористичного шоу «Розсміши коміка», в якому взяла участь збірна команда коміків з Хмельницького. Цього сезону шоу продовжує виходити в новому форматі – благодійному. Учасники з восьми різних міст України змагаються за головний приз проєкту. А гроші, які гумористи виграють у шоу, віддають на добру справу.

Хмельничани своїми жартами заробляли на обладнання для Хмельницької міської дитячої лікарні. Як розповіла у сюжеті перед виступом коміків головна лікарка міської дитячої лікарні Наталія Зимак-Закутня, у заклад планують закупити інкубатор для недоношених дітей.

«Щороку в нашій лікарні лікується близько 11 тисяч дітей. Ми намагаємося дбати про їхнє здоров’я і їхній настрій. Але в нас є особлива категорія дітей – немовлята, особливо та частинка діток, які народилися передчасно. Ідеальний інкубатор, який придумала природа – лоно матері, для них стає вже недоступний. Для нашої лікарні це життєво необхідне обладнання, яке допоможе рятувати життя таких маленьких дітей. Тому ми щиро вдячні нашим комікам, що вони висловили бажання допомогти нашій лікарні», - сказала Наталія Олегівна.

Щоб закупити необхідне обладнання, хмельничани мали виграти 130 тисяч гривень, але завдяки вдалим виступам вже досвідчених гумористів, вдалося зібрати 210 тисяч гривень.

Олександр Степаненко з сином Нікітою.

Першими на сцені виступив Олександр Степаненко з команди «Отдыхаем вместе» разом з своїм сином Нікітою. Сімейний дует коміків приніс команді 50 тисяч гривень. Ще 50 тисяч гривень заробив жартами Ігор Барило з команди «Наш формат».

Харизматична учасниця випуску – Тетяна Електра. Хмельничанка раніше вже брала участь у проєкті «Розсміши коміка», виступаючи під прізвищем Костоправ. Тоді вона запам’яталася яскравою імпровізацією та смішними діалогами між виступами. Цього разу вже досвідчена учасниця шоу знову вражала всіх смішними жартами між виступам під гітару. Своєю харизмою дівчина принесла команді 50 тисяч гривень.

Тетяна Електра вчергове вдало виступила на шоу "Розсміши коміка".

Ще 10 тисяч гривень заробив стендапер Фелікс Редька.

Останніми на сцену вийшли Леся Нікітюк та Ольга Голуб. Вісім років тому дует хмельничанок виграв на «Розсміши коміка». Тепер гумористки повернулися у проєкт. Жартували про Ольгу Полякову, Аллу Пугачову, стару блогершу. Не обійшлося без їхньої «традиційної рубрики» - пародії на шоу Ольги Герасим’юк, яку вони показали на останній хвилині. Мініатюра принесла їм перемогу. Тож дует заробив ще 50 тисяч гривень на обладнання для хмельницької лікарні.

Нагадаємо, минулого сезону збірна команда коміків з Хмельниччини заробляла гроші на відновлення церкви-фортеці у Сутківцях

;

Коментарі:

23.03.2020 11:44

Новина просто жесть!! Ну я вітаю її із цим

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую