ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничанки посміялися на 50 тисяч гривень

Культура 8775

Ользі Панасенко та Лесі Никитюк, більше відомим як дует «Малинки» в «Бігуді-шоу», вдруге вдалося перемогти у відомій телепередачі «Розсміши коміка»

Цього разу запальні дівчата насмішили шоуменів із «Вечірнього кварталу» аж на 50 тисяч гривень! Такого результату в передачі, у якій змагалися наші землячки, не зміг досягти ніхто. До речі, вперше Леся та Оля взяли участь у шоу рік тому і повідомили усім, що професія у них «в активному пошуку», а головна мета участі у програмі – «хоч раз побувати у сауні за … власні кошти». Того разу дівчата змогли насмішити Володимира Зеленського та Михайла Галустяна лише на 10 тисяч гривень. Цього ж року вони знову приїхали підкоряти столицю із новою порцією гумору. Нагадаємо, що «коміки» повернулися на головний телеканал «Інтер», але цього разу - в новому складі: замість Михайла Галустяна розкидається грошима разом із Володимиром Зеленським тепер «лисий із Кварталу» - Євген Кошовий. А намагалися насмішити коміків в прем'єрному випуску нового сезону ті, кому вдалося в попередніх випусках подолати рубіж в 10 000 гривень. 

Коментарі:

Віктор 22.03.2012 17:53

дєвкі жгут!!!!!  

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую