ye-logo.v1.2

Мешканців області просять повідомляти про осіб, які повернулись з-за кордону і не самоізолювались

Суспільство 9188 1
Перетнувши кордон громадяни забов'язані самоізолюватись
Перетнувши кордон громадяни забов'язані самоізолюватись. Фото: dpsu.gov.ua

Таких осіб можуть притягнути до відповідальності.

Громадяни, які перетинають державний кордон, підписують документ, у якому йдеться про обов’язок піти на двотижневу самоізоляцію. Однак були і ті люди, які в'їхали в Україну до того як підписання відповідних зобов'язань стало обов’язковим.

«Є дві групи людей, які повернулись із закордону. Перша – це ті громадяни, які перетнули кордон і підписали відповідну інформаційну довідку, зобов'язалися сидіти вдома і не порушувати карантин. Повна інформація про цих осіб є в базі, ми за ними слідкуємо, і якщо вони будуть порушувати карантинні заходи то їх притягнуть до відповідальності. Друга – це ті, які зробили це раніше і не підписували відповідні згоди», - зазначив голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет сьогодні, 23 березня, під час брифінгу.

Очільник області просить повідомляти про людей, які прибули з-за кордону і не самоізолювались. Сповістити про порушника чи порушницю потрібно лікарю ПМСД, старості, голові ОТГ чи іншій посадовій особі, яка цю інформацію передасть далі. Окрім того, можна безпосередньо звернутись у Нацполіцію.

Нагадаємо, лише 20 березня 163 жителі Хмельницької області централізовано повернулися в Україну з-за кордону. Під час перетину державного кордону усі підписали «Інформативну згоду особи на проведення протиепідемічних та/або профілактичних заходів». 17 з них надали прикордонникам невірні контактні телефони або неправдиву інформацію про місце свого перебування. Наразі список цих порушників передали правоохоронцям.

Коментарі:

23.03.2020 23:03

Стучати один на одного, у поліції та прикордонників є бази даних хто де і коли і як, то нехай відробляють свою зарплатню

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую