ye-logo.v1.2

Реєстрація на ЗНО: 24 березня – останній день відправлення документів

Суспільство 893
Сьогодні останій день, щоб зареєтруватись на ЗНО
Сьогодні останій день, щоб зареєтруватись на ЗНО. Фото: pixabay.com

Дата є крайньою для внесення змін до персональних даних.

Сьогодні, 24 березня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті. Документи, надіслані після 24 березня, опрацьовуватися не будуть.

«Станом на 24 березня для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні і державній підсумковій атестації зареєстровано 362 723 особи, які обрали 1 179 842 тестування. Регіональні центри якості освіти уже опрацювали 98,45% отриманих комплектів реєстраційних документів», - йдеться у повідомленні.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є сертифікат, який особа отримає в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням. За допомогою сервісу «Стан опрацювання документів» можна перевірити, на якому етапі опрацювання реєстраційні документи. Для цього необхідно увести номер реєстраційної картки до сервісу.

Усунути причини відмови в реєстрації або внести зміни до персональних даних можна до 24 березня 2020 року, скориставшись спеціальним сервісом «Внести зміни».

Заступник Міністра освіти і науки України Єгор Стадний на сторінці у фейсбуці написав, що цьогорічне ЗНО обов'язково відбудеться, його ніхто не скасовує.

«МОН та УЦОЯО відпрацьовують кілька сценаріїв проведення ЗНО, ЄВІ, ЄФВВ за різних варіантів розгортання подій. Нагадую, що ЗНО - це логістично одна з найбільш масштабних операцій в країні, тому ми ретельно продумуємо кожну її складову», - йдеться у дописі.

Вже цього тижня заступник міністра обіцяє повідомити деталі проведення вступної кампанії та зовнішнього незалежного оцінювання.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую