ye-logo.v1.2

Один з ринків Хмельницького порушив правила карантину — Дмитро Габінет

Суспільство 14680 1

На його керівництво складено протокол про адміністративне правопорушення.

Сьогодні, 24 березня, про цей випадок під час брифінгу повідомив голова Хмельницької облдержадміністрації.

За словами Дмитра Габінета, напередодні правоохоронці встановили, що продуктовий ринок, розташованій у мікрорайоні Дубове, порушив карантинні заходи щодо його закриття. Відповідно на його керівництво було складено протокол про адміністративне правопорушення.

«Наразі цей протокол направлений до суду, який власне має встановити вину керівництва ринку. За моєю останньою інформацію, сьогодні цей продовольчий ринок не працює», — зазначив голова Хмельницької облдержадміністрації.

Також Дмитро Габінет додав, що згідно зі статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей», за порушення карантинних заходів на посадових осіб може бути накладено штраф від двох до десяти тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто від 34 тисяч до 170 тисяч гривень.

Нагадаємо, рішення про закриття на період карантину всіх ринків області, зокрема продуктових, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Хмельницької облдержадміністрації прийняла ще наприкінці минулого тижня. Проте у самому Хмельницькому продовольчі ринки працювали ще впродовж вихідних.

Читайте також: У Хмельницькому заборонили відвідувати дитячі і спортивні майданчики

Коментарі:

Віталій Українець 24.03.2020 18:06

Олексій Кізяк любить жити по своїм правилам!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую