ye-logo.v1.2

У Хмельницькому пояснили, чому не закрили продовольчі ринки

Суспільство 23041
Хмельницьким продовльчим ринкам дозволили працювати 21-22 березня, а вже 23 березня - вони будуть зачинені
Хмельницьким продовльчим ринкам дозволили працювати 21-22 березня, а вже 23 березня - вони будуть зачинені. Фото: автора

Вони працюватимуть сьогодні-завтра. Із понеділка – на карантині.

Продовольчим ринкам Хмельниччини заборонили працювати. Відповідне рішення прийняла ще 19 березня комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Хмельницької облдержадміністрації. А відтак, відсьогодні, 21 березня, усі ринки мали б закритися. Утім, у Хмельницькому продовольчі ринки не пішли на карантин.

На центральному продовльчому ринку продавці кажуть, що вчора, 20 березня, їм повідомили про закриття ринку. А вже згодом сказали, що мають час продати продукцію сьогодні-завтра. Отож, ми і звернулися до представників міської влади за коментарем.

«Ми отримали листа з облдержадміністрації, в якому вимагалося надати терміни виконання рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, - журналісту сайту «Є» повідомив заступник міського голови Володимир Гончарук. – Нам вдалося погодити, що закриваємо ринки не з сьогоднішнього дня, а з понеділка 23 березня».

Володимир Володимирович пояснив, що, в разі закриття ринків із 21 березня, місто могло б отримати чималі проблеми. «У нас з часом могла б статися певна продуктова криза, оскільки дрібні магазини міста залишилися без продуктів, які вони купували на гуртовому продовольчому ринку, - каже Володимир Гончарук. – Крім того, багато продуктів просто зіпсували б в кіосках. Тому в підприємців є два дні – сьогодні та завтра, продати всю продукцію магазинам».

Крім цього, за словами заступника міського голови Хмельницького, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглядає питання стосовно рекомендацій супермаркетам. «Можливо, ми будемо рекомендувати не лише клеїти якісь стрічки на касах для дотримання дистанції 1,5-2 метри між покупцями, а й, щоб запускали в торговельні зали не більше 10-20 покупців, щоб не було великого скупчення людей». Утім, яким саме буде рішення комісії, можливо, стане відомо вже завтра, 22 березня, після її засідання.

Нагадаємо, що в Україні через COVID-19 Кабмін запровадив карантин з 12 березня до 3 квітня. Пізніше урядовці посилили карантинні заходи. Зокрема, з 17 березня заборонено проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад десять людей. Також зупиняється робота закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, фітнес-центрів, закладів культури. А з 18 березня й до 3 квітня — територією країни заборонено перевезення пасажирів автотранспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні. У трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах забороняється перевезення понад десяти пасажирів одночасно.

Станом на 23.00 20 березня в Україні на COVID-19 захворіли 41 людина. Одна з яких - вже одужала. 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую