ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ринок Дубово у Хмельницькому продовжує працювати

Суспільство 9463
Ринок у мікрорайоні Дубово працює
Ринок у мікрорайоні Дубово працює. Фото: Артема Баландіна

Незважаючи на рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

24 березня виконавчий комітет Хмельницької міської ради прийняв рішення про призупинення роботи ринків на період карантину. І вчора, 25 березня, правоохоронці взялися забезпечувати виконання цього рішення - обмежили доступ підприємців та відвідувачів до ринку. Однак, значна частина підприємців не погоджувалися з таким рішенням і навіть пішли до Хмельницької ОДА. Заступниця голови облдержадміністрації Оксана Ситницька на брифінгу повідомила, що розглядають варіанти роботи ринку за графіком.

Сьогодні ж, від самого ранку, підприємці на ринку у мікрорайоні Дубове працюють у штатному режимі.

За словами виконавчого директора Олега Томчука, ринок працював і працюватиме у штатному режимі, бо вони… не ринок.

«У нас немає ринків, у нас торгово-сервісний центр. Ми працюємо у штатному режимі. Є розпорядження Кабміну, яке прийняте вчора, про те, що гуртова торгівля має працювати», – пояснив Олег Томчук.

До теми: Ситуація з коронавірусом у Хмельницькому – ранкові дані

Однак, як зазначив заступник міського голови Андрій Бондаренко, є рішення виконавчого комітету про призупинення роботи ринків, а забезпечити його виконання мають правоохоронні органи.

«Виконавчий комітет Хмельницької міської ради прийняв рішення про призупинення роботи ринків на період карантину. Всі ми знаємо, що в Дубово – це ринок, як би він за документами не рахувався. Але, у наших повноваженнях приймати рішення, а забезпечити їх виконання мають правоохоронні органи», – зазначив Андрій Бондаренко.

Варто зазначити, 25 березня на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято зміни до постанови «Про запобігання поширення на території України коронавірусу СОVID-19», які знімають запроваджену на час карантину заборону зі здійснення певних видів діяльності.

На період карантину знята заборона щодо оптової торгівлі харчовими продуктами, торгівлі ветеринарними препаратами, здійснення ветеринарної практики, продажу кормів, пестицидів і агрохімікатів, насіння і садивних матеріалів, а також деяких інших видів діяльності.

Крім того, Уряд пом’якшив умови пасажирських перевезень, які здійснюються підприємствами для виробничих потреб.

Читайте також: Спокійно та без паніки: як живе Хмельницький в умовах карантину (ВІДЕООПИТУВАННЯ)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую