ye-logo.v1.2
25 Вересня, 2020

Ситуація з коронавірусом у Хмельницькому – ранкові дані

Здоров'я 14977
В Україні станом на вечір 25 березня було зафіксовано 145 випадків коронавірусної хвороби COVID-19
В Україні станом на вечір 25 березня було зафіксовано 145 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Фото: ілюстратине з МОЗ

Із підозрою залишаються двоє людей.

Станом на 8-у ранку 26 березня в Хмельницькому виявлених хворих на COVID-19 немає. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької міської ради.

«В інфекційній лікарні - 71 пацієнт, серед них 22 дитини. Вчора госпіталізували 10 осіб. Серед них - 5 з грипом, 2- з кишковою інфекцією, 1- гепатит, 2-з підозрою на Covid-19 (Теофіпольський р-н, м. Хмельницький)», - повідомили в міській раді.

Нагадаємо, в інфікційній лікарні залишаються двоє людей із підозрою на COVID-19. Це мешканець Теофіпольського району, якого госпіталізували вчора, 25 березня, та жителька Хмельницького. Як вчора повідомляли в міській раді, експрес-тест у неї показав негативний результат, але біоматеріал додатково направлений на аналіз у лабораторію.
Щодо ситуації в інфекційні лікарні, то на ранок в закладі є 31 хворий на грип, 20 хворих з пневмоніями. За вчорашній день 11 пацієнтів лікарні одужали і їх виписали додому.

В Україні станом на 25 березня 22.00, за даними МОЗ, зафіксовано 145 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Із них 5 летальних, 1 пацієнт одужав. Зокрема, вчора, в Івано-Франківській області померла жінка, яка разом із чоловіком поступила в лікарню з підозрою на коронавірусну інфекцію. «Жінка довго займалась самолікуванням і запізно звернулась до лікарів. На жаль, урятувати пацієнтку вже не вдалося, вона померла за добу. Інфікування на COVID-19 було лабораторно підтверджено вже після смерті», - повідомили в МОЗ.

Читайте також: В Україні продовжили карантин та запровадили режим надзвичайної ситуації: що це означає

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую