ye-logo.v1.2

Хмельницький виконком прийняв рішення закрити ринок в мікрорайоні Дубове

Суспільство 8729
Деякі підприємці на дубівському ринку продовжували працювати навіть вранці 25 березня
Деякі підприємці на дубівському ринку продовжували працювати навіть вранці 25 березня. Фото: автора

Він повинен припинити свою роботу на час карантину як і решта ринків міста.

Вчора, 24 березня, виконавчий комітет Хмельницької міської ради прийняв рішення про припинення роботи місцевих ринків на період карантину. Причиною такого рішення стало те, що один з ринків обласного центру проігнорував попередні вимоги. Про це кореспонденту сайту «Є» розповів заступник Хмельницького міського голови Андрій Бондаренко.

За його словами, всі ринки в місті, зокрема продовольчі, повинні бути закритими. Для цього є відповідне рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Хмельницької облдержадміністрації. Всі ринки виконали це зобов’язання, окрім одного ринку, який розташований у мікрорайоні Дубове.

«Для підсилення рішення обласної комісії вчора провели засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради. Найперше, прийняли рішення про припинення роботи ринків на час карантину. Тому дубівський базар теж маж бути закритим. Також зобов’язали поліцію проконтролювати виконання цієї вимоги», — зазначив Андрій Бондаренко.

Він додав, що наразі правоохоронці повинні стежити за можливими порушеннями карантинних заходів.

Вранці на ринку були відкриті окремі магазини. Біля них стояли люди й заходили всередину
Торгові точки також були відкриті у павільйонах
У них торгували переважно фруктами
Покупців на ринку було небагато

Кореспонденти сайту «Є» вранці 25 березня відвідали цей ринок у мікрорайоні Дубове. Станом на 8:40 з його території виїхало кілька автомобілів поліції. Більшість магазинів та лотків дійсно не працювали. Втім, поодинокі торгові точки все ще були відкритими. З розмов між деякими продавцями можна було почути, що дехто спаковує свої товари в машини. А ось покупців було відносно небагато.

Нагадаємо, вчора під час щоденного брифінгу голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет заявив, що ринок у мікрорайоні Дубове порушив карантинні заходи. Цей факт у понеділок, 23 березня, зафіксували правоохоронці та скали на керівництво ринку протокол про адміністративне правопорушення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую