ye-logo.v1.2

ЗНО може розпочатись наприкінці червня

Суспільство 2192
 ЗНО орієнтовно розпочнеться 25 червня
ЗНО орієнтовно розпочнеться 25 червня. Фото: pixabay.com

Вступна компанія вірогідно відбудеться у серпні.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання орієнтовно може розпочатись 25 червня 2020 року. Про це повідомляє «Освіта.ua» з посиланням на генерального директора директорату вищої освіти Міністерства освіти та науки Олега Шарова. За його словами, у разі реалізації цього варіанту, вступна кампанія на основі 11 класів буде проведена у серпні.

«ЗНО буде проведено орієнтовно з 25 червня до 17 липня. Вступна кампанія на основі 11 класів буде посунута на один місяць (серпень замість липня), навчальний рік для першокурсників ймовірно розпочнеться 15 вересня (для інших курсів він може розпочатись у звичайні строки)», - повідомив генеральний директор директорату вищої освіти.

Календар інших вступних кампаній буде визначений до кінця квітня. Разом з тим, він наголосив, що ці строки можуть бути змінені, якщо заборона на відвідування закладів освіти її здобувачами буде продовжена після 1 червня 2020 року.

У разі вручення свідоцтв про базову середню освіту до кінця червня, вступна кампанія до фахових коледжів для випускників дев’ятих класів може бути проведена без перегляду раніше визначених строків у липні.

Читайте також: Навчальний рік 2020: коли завершиться та як проведуть оцінювання

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую