ye-logo.v1.2

ФОТОФАКТ: У Хмельницькому, посеред міста, бігає олень

Суспільство 18953
Оленю, орієнтовно, два-три роки
Оленю, орієнтовно, два-три роки. Фото: надіслала Наталя Шендера

Фотографії тваринки надіслали читачі сайту.

Природа настільки очистилася, що ... у Хмельницькому з'явилися олені. І це не жарт!

«У нас, на Прибузькій бігає маленький олень! Він переляканий, люди дивуються, що він тут робить? А я боюся, щоб він десь не вибіг на дорогу, щоб його не роз’їхали», – схвильованим голосом із самого ранку повідомила хмельничанка Наталя і додала, що тваринка бігає поблизу АЗС. 

Ми відразу зв’язалися із Службою "101" і повідомили про такий факт. Згодом у ДСНС нам пояснили, що інформацію передали в обласне управління лісового господарства.

«Відловом диких тварин на території міста займається комунальне підприємство, бо ми не маємо права. Але, оскільки нам передали інформацію, ми з’ясовуємо, де у найближчих мисливських угіддях є відповідні засоби для відлову та для того, щоб приспати тварину і перевезти у дику природу», – пояснив перший заступник начальника управління Павло Золотий.

Він додав, що судячи із фотографії, яку надіслали, оленю орієнтовно два-три роки. До того ж, зараз, коли він пересувається в місті, важливо його не злякати.

«За нього не хвилюватися треба, а краще підгодувати», – каже Павло Степанович і обіцяє, що розповість, як саме вирішать цю ситуацію.  

В обласному лісництві кажуть, тварину присплять і відвезуть у ліс 

Стежте за новинами і ми розповімо чим закінчилася історія з дикою твариною, яка забрела у місто.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую