ye-logo.v1.2

У річках Хмельницької області впав рівень води

Суспільство 4286
Наразі ситуація на Дністрі дещо краща, ніж на інших річках
Наразі ситуація на Дністрі дещо краща, ніж на інших річках. Фото: ілюстративне uk.wikipedia.org

Дефіцит питної води цьогоріч може відчути Полонне.

За інформацією видання «Суспільне Поділля» з посиланням на начальника регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області Юрія Демінського, на річках краю п’ятий рік поспіль фіксують низьку водність. Проте нині вперше за роки спостережень рівень води впав до одного метра. Причиною цього стали безсніжна зима та відсутність дощу.

«Цього року ми наближаємося до критичних показників, — коментує Юрій Демінський в ефірі Українського радіо «Поділля-центр». — Наразі водність настільки мала, що на багатьох річках можуть бути відсутні санітарні витрати. Тобто вода не буде надходити у водойми. Відповідно річки будуть міліти ще більше».

За його словами, поверхневу воду в області споживають міста Кам’янець-Подільський та Полонне. Останнє може цьогоріч може відчути дефіцит питної води.

«У Полонному ситуація дуже важка. Там усі служби області, які дотичні до цього питання, вживають необхідні заходи, щоб місцеве водосховище змогло забезпечувати місто питною водою», — заявив Юрій Демінський.

Також він розповів, що поки у Кам’янці-Подільському такої проблеми немає, адже місто споживає її з водосховища на Дністрі. Там ситуація краща, адже Дністер — це гірська річка. Хоча снігу у Карпатах цього року було небагато, але було водопілля (фаза водного режиму річки, повінь — авт.).

Читайте також: На Дністрі встановили штучні нерестові гнізда

Коментарі:

Віталій Українець 04.05.2020 16:16

насправді проблема нестачі води в обл.не досліджуеться ,не приймаються міри та заходи керівництвом!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую