ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

На Дністрі встановили штучні нерестові гнізда

Суспільство 1169
Встановили нерестові гнізда на Дністрі
Встановили нерестові гнізда на Дністрі. Фото: Чернівецький рибоохоронний патруль

Конструкції призначені для розмноження риби.

Днями рибоохоронний патруль із залученням громадськості виготовили та встановили нерестові гнізда на Дністровському водосховищі. Як повідомляє Чернівецький рибоохоронний патруль відбувалося це в межах села Непоротове Сокирянського району Чернівецької області та села Стара Ушиця Кам’янець-Подільського району. Всього було встановлено близько 120 нерестових гнізд.

«Конструкція нерестових гнізд дуже проста. Вона складається із зрізаних кущів та хвойних гілок, які змотують разом. По всій довжині до гілок прив’язано порожні пластикові пляшки, які утримують гніздо на плаву. На кінцях — каміння для стійкого положення конструкції на воді. Основні види риб, для яких призначаються встановлені нерестові гнізда – окунь, судак, плітка, карась, лящ, короп та сазан. Там вони зможуть відкладати ікру», - йдеться у повідомленні.

Рибоохоронники додають, що Дністровське водосховище належить до водойм каньйонного типу, в яких умови нересту більшості видів риб далекі від оптимальних. Тому встановлення нерестових гнізд є необхідним заходом для покращення умов їх відтворення.

Читайте також: У Летичівському районі затримали рибалок-порушників

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую