ye-logo.v1.2
2 Грудня, 2020

Держслужбовець, в якого COVID-19, вітав ветеранів, не знаючи про інфікування

Суспільство 10619
Ким же працює ця людина в Дунаєвецькій райдержадміністрації, Роман Примуш зазначив, що немає права розголошувати таку інформацію
Ким же працює ця людина в Дунаєвецькій райдержадміністрації, Роман Примуш зазначив, що немає права розголошувати таку інформацію. Фото: Дунаєвецької РДА

Результатів аналізів літніх людей ще немає.

У Дунаєвецькому районі, станом на 11 годину 12 травня, лабораторно підтверджених випадків COVID-19 є сім. Утім, перший інфікований, в якого виявили коронавірус ще 9 травня, є державним службовцем – працівником Дунаєвецької райдержадміністрації. Він, за словами першого заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Романа Примуша, контактував з 70 людьми.

Та сьогодні Роман Примуш розповів деталі, щоб, як сам зауважив, не було зайвих чуток. Адже подейкували, що інфікований вже хворим вітав ветеранів Другої світової війни.

«8 травня в другій половині дня цю особу повідомили, що вона є контактною, - каже Роман Примуш. – А вранці 8 травня о 9 годині ця особа вітала ветеранів. Людина ще не знала, що є контактною. Але вітання відбувалося в засобах індивідуального захисту і це був не масовий захід».

Усього, за словами Романа Борисовича, дерслужбовець привітав чотирьох ветеранів. У них вже відібрані біоматеріали на дослідження, але результатів ще немає. «Але наголошую, що на момент, коли ця людина брала участь в заходах, інформації, що вона є контактною особою, ще не було», - заявив перший заступник голови Хмельницької ОДА. - Вона на самоізоляції й 9 травня участі в жодних заходах не брала».

Ким же працює ця людина в Дунаєвецькій райдержадміністрації, Роман Примуш зазначив, що немає права розголошувати таку інформацію.

А ось інші випадки на Дунаєвеччині – це контакті особи першого інфікованого. Але не ветерани, яких він вітав 8 травня, а люди віком від 30 до 50 років, ще одній людині 64 роки. Вони, за словами Примуша, не є дерслужбовцями, серед них є підприємці. Усі перебувають на амбулаторному лікуванні.

Нагадаємо, в області станом на 11.00 12 травня підтверджено 194 випадки СOVID-19.

ОНОВЛЕНО о 16.58: Інфікованим чиновником є голова Дунаєвецької РДА Ярослав Купчик. Про це він, як пише “Незалежний громадський портал”, повідомив сам. "Близько 12 години дня 8 травня мені повідомили, що я є контактною особою, а тому необхідно здати ПЛР-тест на COVID-19. Після цього зробив експрес-тест, який показав негативний результат. Того ж дня здав аналізи на ПЛР-дослідження, яке 9 травня дало позитивний результат. Одразу самоізолювався на квартиру. Проте хочу наголосити: з часу контакту з підприємцем (приблизно це відбулося 28-29 квітня) у мене не проявилося жодних симтомів коронавірусу. Щоденна температура, яку виміряю, – 36,5-36,6 градусів. Пульсометр показує 97-98, що також в межах норми. До речі, після виявлення коронавірусної інфекції зробили рентген-знімок, який не підтвердив пневмонії”, – розповів "НГП" Купчик.

Читайте також: COVID-19 на Хмельниччині: за добу ще у 12 людей підтвердили вірус

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую