ye-logo.v1.2

У Нетішині пом’якшують карантинні обмеження: що дозволять

Суспільство 5046
У Нетішині послаблюють карантинні обмеження
У Нетішині послаблюють карантинні обмеження. Фото: radiotrek.rv.ua

Міський голова Олександр Супрунюк повідомив про зменшення кількості хворих.

Нетішин тривалий час утримував «сумне лідерство» за кількістю зареєстрованих випадків захворювання на COVID-19 у місті. Станом на вчора, 26 травня там зафіксовано 64 випадки, із них, за даними Хмельницької ОДА, 47 перебувають на лікуванні, 16 осіб одужали, одна – померла.

Як повідомив міський голова Олександр Супрунюк, нових випадків захворювання не фіксували із 14 травня, окрім тих, які вже були на самоізоляції і в них підтверджували COVID-19.

«У місті кількість інфікованих скоротилась. Двоє хворих перебувають у Хмельницькій інфекційній лікарні, один – у Славутській центральній райлікарні та 5 – на амбулаторному лікуванні. Нових випадків чи підозр немає», – повідомив Олександр Олексійович.

Враховуючи ситуацію в місті, міський голова зазначив, що поетапно карантинні заходи будуть пом’якшувати.

Із понеділка, 1 червня, планують відкривати окремі групи в дитячих садочках для працюючих батьків. Також дозволять заїзд автобусів на автостанцію Нетішин, без заїзду в місто (АС у Нетішині знаходиться за межами міста – авт.).

«Заїзд автобусів на автостанцію, без заїзду в місто дозволять до відкриття автобусних маршрутів в сусідніх областях. Також, якщо буде відкрито залізничну станцію Кривин, пустимо автобус «Нетішин-станція Кривин». Також звернулися до обласної комісії ТЕБ і НС з пропозицією зняти блокпости на в’їздах/виїздах і посилити патрулювання по місту», – повідомив Олександр Супрунюк.

А ось щодо роботи ринку, то поки що його роботу не відновлюватимуть. Міський голова каже, третина підприємців, які там приїздять на ринок – з інших міст.

Щодо культурних заходів, то проводитимуть їх на літній сцені в парку за міською радою.

«Також, пропоную тим підприємцям, які не мають літніх майданчиків, розміщувати свої літні майданчики у парку за міською радою. Орендної плати на період карантину не буде. Лише комунальні платежі за прибирання, електроенергію та воду», – повідомив Олександр Супрунюк.

До теми: Депутати дали добро: в Нетішині облаштують лабораторію для ПЛР-тестування інфекцій 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую