ye-logo.v1.2

На Хмельниччині частково дозволили автобусні й залізничні перевезення

Суспільство 9686
З 1 червня дозволили відновити рух лише двох потягів — Хмельницький-Волочиськ і Гречани-Жеринка
З 1 червня дозволили відновити рух лише двох потягів — Хмельницький-Волочиськ і Гречани-Жеринка. Фото: ілюстративне uk.wikipedia.org/Kapelux

Це стосується лише міжміських перевезень в середині області.

Сьогодні, 27 травня, представники обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішували питання відновлення перевезення пасажирів автомобільним і залізничним транспортом. Більшістю голосів вони погодили частковий запуск внутрішньообласних перевезень, але з низкою зауважень.

Отож, члени комісії з ТЕБ і НС дозволили регулярні внутрішньообласні пасажирські перевезення автобусами з цієї п’ятниці, 29 травня. Перевізникам дали добу підготуватися до відновлення роботи.

Проте було запроваджено низку обмежень. Наприклад, пасажирські автобуси не повинні заїжджати у Нетішин. Перевізники мають висаджувати людей на території автовокзалу, який розташований за межами міста. Також у Кам’янці-Подільському пасажирів повинні доправляти виключно на автомобільний вокзал, а не на зупинки громадського транспорту.

Звісно, перевізники не повинні транспортувати людей, які мають перебувати на самоізоляції. Згідно з постановою Кабміну, до них також належать громадяни, які досягли 60-річного віку. Виключенням є передбачені урядом категорії населення, наприклад, медики, держслужбовці, працівники критичної інфраструктури…

До теми: У Нетішині пом’якшують карантинні обмеження: що дозволять

«В автобусах пасажири повинні перебувати у вдягнених захисних масках. Також кількість людей не має перевищувати фактичну кількість сидячих місць. Якщо будуть зареєстровані порушення таких вимог, надалі може навіть розглядатися рішення про припинення того чи іншого маршруту на час карантину», — наголосив під час засідання комісії з ТЕБ і НС заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш.

Приміські перевезення залізницею.

Натомість приміські залізничні перевезення на Хмельниччині відновлять не повністю. З 1 червня члени обласної комісії з ТЕБ і НС дозволили запустити лише потяги сполученням Хмельницький-Волочиськ і Гречани-Жеринка.

За словами заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Сергія Ткачука, Укрзалізниця запропонувала також відновити з 1 червня роботу потягів Гречани-Шепетівка, Хмельницький-Кам’янець-Подільський-Ларга, Козятин-Шепетівка, Шепетівка-Рівне та Шепетівка-Ланівці. Проте від цього на Хмельниччині відмовилися.

До теми: Відкриття дитсадків у Хмельницькому: у групах буде не більше 20 дітей

«Проти відновлення руху цих потягів висловилися представники районів та міст. Крім того, у багатьох випадках дозволити їх роботу не дозволяє епідеміологічна ситуація», — зазначив Сергій Ткачук.

Також на комісії з ТЕБ і НС наголосили, що у потяги не мають приймати громадян, які повинні перебувати на самоізоляції. Інші ж — мають бути вдягнені у захисні маски. На території вокзалів під час приїзду чи відправлення потягів мають перебувати представники поліції.

На момент написання матеріалу протоколу засідання комісії з ТЕБ і НС поки не опублікували на сайті Хмельницької облдержадміністрації.

Нагадаємо, напередодні під час щоденного брифінгу заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш зазначав, що питання відновлення роботи приміського залізничного транспорту мають розглядати у п’ятницю. Як виявилося, обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій дозволила частково відновити роботу регулярних перевезень раніше, ніж планувалося.

Читайте також: Пом'якшення карантину: як має працювати громадський транспорт Хмельницького

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую