ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

Відкриття дитсадків у Хмельницькому: у групах буде не більше 20 дітей

Суспільство 2789
У Хмельницькому дитсадки запрацюють 1 червня
У Хмельницькому дитсадки запрацюють 1 червня. Фото: з архіву

Загалом з 1 червня до закладів дошкільної освіти іде понад 6 тисяч хмельничан.

Уже з 1 червня у Хмельницькому можуть відновити роботу дитячі садки. Як розповідає виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Надія Балабус, організовувати роботу закладів будуть відповідно до тих рекомендацій, які затверджені головним санітарним лікарем країни.

«Зараз кожен заклад освіти переглядає режим дня, щоб збільшити тривалість прогулянок і зменшити кількість занять, які потребують фізичного контакту між дітками. Загалом дитсадки міста готові до прийому вихованців. Закуплено все необхідне, відбувається постачання засобів дезінфекції, безконтактних термометрів, масок, рукавичок», - розповідає Надія Балабус.

За її словами, кожен міський заклад дошкільної освіти матиме два безконтактних термометри. Надія Юріївна запевняє, що поки такої кількості приладів буде достатньо. Медсестри здійснюватимуть температурний скринінг при вході на територію дитсадка. Якщо ж погода не буде дозволяти зробити це на вулиці, то мірятимуть температуру при вході у приміщення, але з дотриманням соціальної дистанції.

«На червень місяць плануємо відкрити усі заклади дошкільної освіти міста, окрім двох, в яких здійснюється капітальний ремонт. А далі будемо дивитись по відвідуваності, епідеміологічній ситуації і реагуватимемо на ці чинники. Вимог щодо кількості дітей в групі немає, тому ми беремо усіх діток при розрахункові відвідуваності 51%, очікуємо, що в групі буде не більше 20 осіб. Загалом 1 червня планують відвідати хмельницькі садочки 6286 діток», - каже Надія Юріївна.

Додає, що під час прийому їжі діток будуть розсаджувати на потрібну дистанцію, якщо це буде дозволяти приміщення, або ж застосовуватимуть адаптивне харчування – спочатку харчуватимуться одні дітки, а потім інші. Працівники закладів орієнтуватимуться по ситуації. Так само буде і з обіднім сном, залежно від відвідування, малечу розміщатимуть на максимальній дистанції одне від одного.

Читайте також:  Відкриють, та не всі: коли та за яких умов запрацюють дитячі садочки на Хмельниччині

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую