ye-logo.v1.2

Потяг Гречани-Жмеринка поки не зміг відновити свою роботу

Суспільство 5164
Хмельницька обласна комісія з ТЕБ і НС дала дозвіл запустити потяг, а Вінницька — ні
Хмельницька обласна комісія з ТЕБ і НС дала дозвіл запустити потяг, а Вінницька — ні. Фото: ілюстрративне wikiwand.com/Shummy

Причиною стало рішення Вінницькою обласної комісії з ТЕБ і НС.

Пресслужба регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» повідомила, що у Хмельницькій області 1 червня відновив свою роботу лише один приміський потяг сполученням Хмельницький-Волочиськ. А ось поїзд Гречани-Жмеринка поки не вийшов на маршрут.

«На жаль, у Вінницькій області комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не дозволила перевозити пасажирів електропоїздами з 1 червня», — зазначають у «Південно-Західній залізниці».

Згідно з протоколом Вінницької обласної комісії з ТЕБ і НС від 29 травня, приміські пасажирські перевезення залізницею у сусідній області вирішили не відновлювати. Там побоюються погіршення епідеміологічної ситуації через збільшення кількості приїжджих з інших регіонів на поминальні дні. Відповідно рішення про відновлення пасажирських перевезень відклали до 15 червня.

Втім, від такого рішення постраждали й жителі Хмельницької області. Наприклад, до обласного центру цим потягом не зможуть доїхати жителі Деражні та району.

До теми: Чергові послаблення карантину: які сфери відновлять роботу на Хмельниччині

Заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш зазначив, що Хмельниччина не може вплинути на рішення комісії з ТЕБ і НС сусідньої області. Бо саме вона визначає карантинні заходи у своєму регіоні відповідно до епідеміологічної ситуації.

«Зі свого боку ми дозволили з 1 червня відновити роботу потяга Гречани-Жмеринка. Далі справа за Вінницею», — зазначив Роман Примуш.

Нагадаємо, з 4 червня почне курсувати щоденний потяг №772/771 Хмельницький-Київ. Його маршрут пролягатиме й через Деражню. З Хмельницького він відправлятиметься о 14:24.

До теми: В ОДА розповіли, за яких умов дозволять міжобласне автобусне сполучення

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую