ye-logo.v1.2

Чергові послаблення карантину: які сфери відновлять роботу на Хмельниччині

Суспільство 6933
З понеділка запрацюють фітнес-центри, спортзали, дитячі садочки
З понеділка запрацюють фітнес-центри, спортзали, дитячі садочки. Фото: ілюстративне з архіву

Запрацюють дитсадочки, спортзали, дозволять відвідувати заклади освіти, частково відновлять рух потягів.

На Хмельниччині відбудеться чергове послаблення карантину. Низку рішень, що стосуються наступного пом’якшувального етапу в рамках карантинних заходів, прийняли вчора, 29 травня, під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Про це інформують у пресслужбі Хмельницької ОДА.

З 1-го червня 2020 року головам районних державних адміністрацій та органам місцевого самоврядування, за виключенням міст Нетішин, Кам’янець – Подільський, Старокостянтинів та Кам’янець – Подільського, Старокостянтинівського, Славутського районів, дозволили відновити роботу:

  • закладів дошкільної освіти за умови дотримання протиепідемічних вимог; визначених постановою Головного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року №25.
  • закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб) за умови дотримання вимог, визначених постановою Головного санітарного лікаря України від 26.05.2020 року №28.
  • відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб в установах та закладах освіти. Дозволять проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту, участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих, у публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах за умови дотримання протиепідемічних вимог.
  • дозволити перевезення пасажирів залізничним транспортом дальнього сполучення Київ – Хмельницький в межах кількості місць для сидіння та не допускати випадків перевезень осіб які перебувають на обов’язковій самоізоляції.

Читайте також про відкриття дитсадків у Хмельницькому: у групах буде не більше 20 дітей.

 Нагадаємо, на Хмельниччині залишається підтверджено 446 випадків захворювання. Також стало відомо, що від COVID-19 померла жителька Хмельниччини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую