ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Зеленському розповіли про дорогу до Сатанова та будівництво там парку для хижих тварин

Суспільство 15326
У Сатанові на 32 гектарах будують парк для хижих тварин
У Сатанові на 32 гектарах будують парк для хижих тварин. Фото: Ольги Басун

Територія парку – 32 гектари.

У Хмельницькому сьогодні, 3 червня, пройшла зустріч президента України Володимира Зеленського, який відвідує область з офіційним візитом, та представників бізнесу Хмельниччини. Її транслювали в прямому ефірі на офіційній фейсбук-сторінці Офісу президента України. Серед присутніх на зустрічі було керівництво області, місцеві представники бізнесу, а також ті, які інвестують в бізнес на Хмельниччині. Вони ділилися з президентом своїм баченням розвитку бізнесових сфер та проблемами, з якими стикаються в реаліях сьогодення.

Зокрема, депутат Хмельницької обласної ради, забудовник та інвестор Артур Фрідман згадав про розбудову санаторно-курортної зони в Сатанові, зазначивши, що до кінця року там планують завершити будівництво санаторію на 1200 місць, де буде працевлаштовано 1110 людей.

Також, за його словами, на території Сатанова завершується будівництво парку для хижих тварин, який матиме реабілітаційне спрямування. Його територія 32 гектари. Будівництво мають завершити до 1 вересня цього року. За словами Артура Давидовича це буде найбільший притулок для тварин в Україні.

«Очікується, що цю курортну та паркову зону будуть відвідувати від 500 тисяч до одного мільйона людей на рік. Єдина проблема – треба відремонтувати шмат державної дороги від Війтівців до Сатанова», - розповів Артур Фрідман, та попросив посприяти з ремонтом дороги.

Нагадаємо, раніше йшлося про будівництво в Сатанівській зоні лижного курорту, однак сьогодні інформації про нього не звучало.

Читайте також: Зеленський перевірив будівництво дитячого садка у Хмельницькому районі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую