ye-logo.v1.2
14 Липня, 2020

На Хмельниччині правоохоронці з’ясовують законність придбання автомобілів для «протидії» COVID-19

Суспільство 1903
Правоохоронці вже направили позов у господарський суд Хмельницької області щодо визнання недійсним договору про закупівлю автомобілів
Правоохоронці вже направили позов у господарський суд Хмельницької області щодо визнання недійсним договору про закупівлю автомобілів. Фото: ілюстративне facebook.com/faceprok

Вартість двох «Peugeot» придбаних без проведення тендеру склала понад мільйон гривень.

За інформацією пресслужби прокуратури Хмельницької області, у квітні цього року виконавчий комітет однієї з місцевих рад області закупив два автомобілі марки «Peugeot». Їх загальна вартість склала 1 мільйон 200 тисяч гривень. Проте відкритих торгів під час їх придбання не проводилося, адже замовник мотивував свої дії посиланням на необхідність запобігання поширенню COVID-19. Проте вказані автомобілі не входять у визначений урядом перелік товарів і послуг, які можна закуповувати без проведення тендеру задля боротьби з коронавірусом.

«Таким чином з метою уникнення відкритих торгів замовник безпідставно обрав невірний вид процедури закупівлі, чим створив умови для обмеження конкуренції, порушив принципи відкритості, прозорості, максимальної економії та ефективності закупівель. Крім того, вартість закуплених автомобілів є вищою за ринкову», — повідомляють у пресслужбі прокуратури Хмельницької області.

Також там додають, що наразі органи прокуратури Хмельниччини проводять вивчення стану дотримання вимог законодавства про публічні закупівлі. Правоохоронці вже направили позов у господарський суд Хмельницької області щодо визнання недійсним договору про закупівлю автомобілів і стягнення з постачальника перерахованих на його рахунок понад одного мільйона гривень.

Про яку саме з «місцеву раду» області йде мова, у прокуратурі не повідомляють, як і про можливе відкриття кримінального провадження.

Читайте також: Рибному господарству Хмельниччини порушники завдали десятки тисяч гривень збитків

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую