ye-logo.v1.2
28 Жовтня, 2020

Пом’якшення карантину: запроваджено нові правила роботи продовольчих ринків

Суспільство 2049
З 8 червня набули чинності нові правила роботи продовольчих ринків в умовах карантину
З 8 червня набули чинності нові правила роботи продовольчих ринків в умовах карантину. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Температурний скринінг вже не проводять у покупців.

Заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш розповів, що зі вчорашнього дня, 8 червня, набули чинності нові правила роботи продовольчих ринків. Зокрема, вони передбачають деякі послаблення карантинних заходів. Відповідну постанову підписав головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

За словами Романа Примуша, безконтактне вимірювання температури тіла залишається обов’язковим для працівників ринків. А ось проведення температурного скринінгу в покупців тепер не вимагається. Однак, вони досі повинні відвідувати ринки лише зі вдягненими захисними масками чи респіраторами.

«Є й інші новації, які набули чинності 8 червня. Тому всі ринки повинні оновити свої протиепідеміологічні заходи відповідно до нових правил та дотримуватися їх», — зазначив Роман Примуш.

У новій постанові Віктора Ляшка також зникла обов’язкова вимога щодо дотримання триметрової відстані між робочими місцями продавців. Крім того, більше не вимагають обладнувати торгові місця між продавцем і покупцем захисними екранами з плівки або пластику.

Щоправда, надалі між продавцем і покупцем має зберігатися дистанція не менше півтора метра. Також на десятьох квадратних метрах не повинно перебувати більше одного відвідувача.

До теми: У Хмельницькому планують відновити пільговий проїзд у громадському транспорті

«На кожному вході ринку мають бути розміщенні матеріали щодо профілактики коронавірусу та повідомлення з проханнями до відвідувачів залишатися вдома, якщо у них є респіраторні захворювання. На входах організувати місця для обробки рук спиртовими антисептиками. На ринках кожні три години повинна проводитися дезінфекція контактних поверхонь», — йдеться у постанові головного санітарного лікаря України.

Нагадаємо, з 5 червня Кабмін запровадив чергові послаблення карантину. Зокрема, урядовці дозволив вільне пересування громадянам, які досягли 60-річного віку, адже донедавна вони за виключенням певних категорій населення мали перебувати на самоізоляції. Також закладам громадського харчування у своїх приміщеннях дозволили обслуговувати відвідувачів.

Читайте також: На що витратять зекономлені на фестивалях гроші у Хмельницькому

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую