ye-logo.v1.2

Пом’якшення карантину: Кабмін прийняв чергові зміни

Суспільство 2919
Чергові пом
Чергові пом'якшення карантину набувають чинності з 5 червня. Фото: facebook.com/KabminUA

Урядовці, наприклад, дозволили вільне пересування громадян, які досягли 60-річного віку.

Сьогодні, 3 червня, на засіданні Кабінету міністрів України урядовці прийняли зміни до постанови щодо протидії COVID-19. Вони запровадили низку пом’якшень карантинних заходів.

Під час засідання уряду міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що нові пом’якшення набувають чинності з 5 червня. Наприклад, з того дня дозволяється вільне пересування громадян, які досягли 60-річного віку. Саме ця категорія населення за виключенням окремих винятків підпадала під обов’язкову самоізоляцію.

Також, за його словами, з 5 червня закладам громадського харчування у власних приміщеннях дозволяється приймати відвідувачів за умови дотримання протиепідемічних заходів. Дозволяється й проведення релігійних заходів у приміщенні, якщо на площі п’ять квадратних метрів перебуватиме не більше однієї людини, а на відкритому просторі відстань між присутніми має становити не менше, ніж півтора метри.

«Також у поставові пропонується передбачити, що у разі невідповідності епідеміологічної ситуації у регіоні ознакам послаблення карантинних заходів впродовж трьох днів поспіль, регіональна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій має провести позачергове засідання й скасувати окремі заходи з пом’якшення карантину», — зазначив Максим Степанов.

До теми: Відновлення роботи дитсадків: вихованців із температурою відправляють додому

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій пояснив, що нові пом’якшення карантину також торкнуться транспортної сфери. За його словами, з 5 червня мають дозволити відновити авіасполучення в межах країни, а з 15 червня — міжнародне повітряне сполучення. Проте урядовці на час карантину планують обмежити кількість пасажирів у мікроавтобусах до восьми людей.

На час написання матеріалу на сайті Кабміну повного тексту постанови уряду ще не опублікували.

Нагадаємо, з 3 червня хмельницька обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила відновити регулярні пасажирські перевезення автотранспортом з трьома сусідніми областями: Тернопільською, Житомирською та Вінницькою.

Раніше, з 1 червня, в області мали запрацювати потяги сполученням Хмельницький-Волочиськ та Гречани-Жмеринка. Проте останній так і не поїхав, адже відповідного погодження не дала вінницька обласна комісія з ТЕБ і НС.

Крім того, з 4 червня почне щоденно курсувати потяг Хмельницький-Київ. З обласного центру він відправлятиметься о 14:24.

Читайте також: Зеленський перевірив будівництво дитячого садка у Хмельницькому районі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую