ye-logo.v1.2

Випили кави: на Зеленського, Габінета та Симчишина склали адмінпротоколи за порушення карантину

Суспільство 3314
Порушення карантину тягне за собою накладення штрафу на громадян – від 17 000 до 34 000 гривень
Порушення карантину тягне за собою накладення штрафу на громадян – від 17 000 до 34 000 гривень. Фото: Офіс Президента України

Поліцейські склали адміністративні матеріали також на власника кафе.

За фактом порушення карантинних обмежень під час відвідин президентом України кав'ярні у Хмельницькому поліцейські склали адміністративні протоколи на власника та відвідувачів кафе. Про це повідомляє Управління комунікації Національної поліції України. Нагадаємо, 3 та 4 червня Володимир Зеленський перебував в області з офіційним візитом та під час прогулянки Проскурівською завітав в одну з кав’ярень.

Тоді ж Офіс президента оприлюднив на фейсбук-сторінці світлину, на якій Зеленський п’є каву, а поруч за столиком присутні, окрім команди президента, голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет, який його супроводжував під час поїздки, а також міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. Щодо оприлюдненої світлини та існуючих на той час вимог карантину, то тоді урядом поки що була заборонена діяльність з надання послуг громадського харчування в приміщеннях.

Сьогодні, 10 червня, Управління комунікації Національної поліції України повідомило, що адміністративні матеріали щодо цього факту порушення карантинних обмежень, складені за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, будуть направлені на розгляд суду.

В поліції зазначають, що всупереч карантинним обмеженням щодо діяльності кафе (окрім терас) власник закладу відновив роботу, а відтак обслуговував відвідувачів.

«У результаті проведеної перевірки поліцейські склали адміністративні матеріали за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) на власника кафе та відвідувачів, зокрема – Президента України Володимира Зеленського, керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака, його першого заступника Сергія Трофімова, головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, голову Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитра Габінета та Хмельницького міського голову Олександра Симчишина», - зазначають в поліції.

Додають, що порушення правил щодо карантину людей тягне за собою накладення штрафу на громадян – від 17 000 до 34 000 гривень.

Додамо, що наступного дня після візиту до кав'ярні, Володимир Зеленський на запитання «Чи не вважаєте ви, що порушили правила карантину?» та «Чи не виписали вам штраф від Ляшка (головного санітарного лікаря України – прим.авт)?», Володимир Зеленський відповів: «Я готовий віддати штраф, якщо я щось порушив». На уточнення журналістів, що кав’ярні мають право приймати відвідувачі з 5 червня, президент продовжив: «Так і є. Мені сказали… Запросили, я зайшов, все там перевірили».

Тоді ж прокоментував ситуацію і головний санітарний лікар Віктор Ляшко, пояснивши, щоб не розглядали цю ситуацію, як порушення карантину, а як... інспекцію.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую