ye-logo.v1.2

Зеленський в Хмельницькому: зустрівся з Симчишиним та випив кави

Суспільство 29917
Під час прогулянки Проскурівською Володимир Зеленський завітав в одну з кав
Під час прогулянки Проскурівською Володимир Зеленський завітав в одну з кав'ярень. Фото: Офіс Президента України

Про що говорили розповів міський голова Олександр Симчишин.

Сьогодні, 3 червня, на Хмельниччині з офіційним візитом перебуває глава держави Володимир Зеленський. Під час відвідин він проінспектував стан будівництва дитячого садка у села Давидківці Хмельницького району, провів закриту зустріч з представниками бізнесу, а також прогулявся вулицею Проскурівською, що в обласному центрі.

Нагадаємо, кореспондентів сайту «Є», як і решту представників місцевих видань, не акредитували для зустрічі з президентом. Виключенням стали лише телеканали. Однак, прогулянку президента наш сайт транслював в прямому ефірі на сторінці у фейсбуці. Варто зазначити, що подивитися на Зеленського прийшло чимало людей. З огляду на карантин, дистанція не дотримувалися.

Під час прогулянки Проскурівською Володимир Зеленський завітав в одну з кав’ярень. Що там відбувалося, можна здогадатися з допису Офісу президента України, адже всередину до кав’ярні людей не пускали.

Офіс президента оприлюднив на фейсбук-сторінці світлину, на якій Зеленський п’є каву, а поруч за столиком присутні, окрім команди президента, голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет, який його супроводжував під час сьогоднішньої поїздки, а також міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. Нагадаємо, кількома годинами раніше під час брифінгу пан Симчишин розповідав, що його запросили на один із запланованих заходів, у якому братиме участь президент. Проте він на той час не знав, чи у нього буде можливість безпосередньо поспілкуватися з Володимиром Зеленським.

Щодо оприлюдненої світлини та існуючих вимог карантину, то варто зазначити, що урядом поки що заборонена діяльність з надання послуг громадського харчування в приміщеннях. Заборона діє до 5 червня. Наразі ж дозволено працювати тільки літнім майданчикам. А за одним столиком дозволено перебувати не більше як чотирьом відвідувачам одночасно. На світлині ж всередині кафе за столиком з президентом присутні щонайменше п'ятеро осіб.  

Згодом, міський голова Олександр Симчишин розповів представникам ЗМІ, про що говорили з президентом за кавою. Зокрема, усіх цікавило, чи піднімалося Зе-командою питання майбутніх місцевих виборів та пошуку можливих кандидатів в мери міст.

«Я думаю, що вони свідомі того, що потрібно підтримувати тих міських голів, які за той час, який працюють, довели свою здатність змінювати міста, займаючи державницьку позицію та позицію місцевого розвитку. Тут має однозначно бути компроміс та нормальна комунікація», - зазначив Олександр Симчишин.

І додав, що жодних натяків про те, що мер заважає команді Зеленського не було.

«Була абсолютно нормальна конструктивна розмова про ті об’єкти, які важливі для Хмельницького. Все, що мені хотілося президенту донести, я доніс. Якщо це буде мати конкретні фінансові вливання в ті об’єкти інфраструктури, про які йшла мова, буде чудово», - зазначив міський голова, пояснивши, що мова йде про Палац спорту, Хмельницький аеропорт, школу на Залізняка, 32 та будівництво сміттєпереробного заводу.

Пропонуємо вам переглянути відео з прямого ефіру, яке сайт "Є" транслював під час прогулянки президента Проскурівською.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую