ye-logo.v1.2

Пункт прийому вживаних речей відкриють в одній із громад Хмельниччини

Суспільство 3212
Пункт прийому облаштують у приміщенні кінотеатру
Пункт прийому облаштують у приміщенні кінотеатру. Фото: zak-kor.net

Об’єдналися для реалізації цієї ідеї влада, громада і волонтери.

У Чемеровецькій об’єднаній територіальній громаді відкриють пункт прийому вживаних речей для тих, хто опинився у скрутних життєвих обставинах. Ідею створення такого пункту подали як петицію на сайт селищної ради і вона набрала необхідну кількість голосів.

«У нас вже відбулася перша установча зустріч із усіма зацікавленими у створенні пункту прийому вживаних речей для сімей, які потрапили до складних життєвих обставин. Селищна рада не просто готова підтримати цю ідею, але й уже виділила приміщення і людину, яка відповідатиме за нього. Пункт прийому організуємо у приміщенні кінотеатру,на другому поверсі. Завідуюча кінотеатром буде відповідати за приміщення, дотримання усіх норм, а волонтери вже долучатимуться до усіх процесів», – каже голова Чемеровецької ОТГ Олександр Собань.

За його словами, на пункт прийматимуть не лише одяг, взуття чи іграшки, але й побутову і кухонну техніку, візочки і велосипеди. Одним словом усе, що може знадобитися для сім’ї. Єдина умова – усі і речі, і техніка мають бути чисті, у робочому стані.

«У нас є чимало людей, які і потребують, і можуть віддати речі, які ще хороші,але вже ними не користуються. Тому такий обмін буде гарним приводом, щоб допомогти один одному. Зараз ми облаштовуємо вже кімнату і орієнтовно за тиждень вона буде готова, щоб її заповнювати необхідними речами», – каже Олександр Собань.

Скористатися тим, що принесуть люди зможуть усі, хто потребує якихось речей, а також, якщо у соціальних працівників буде запит про допомогу від малозабезпечених сімей, вони зможуть прийти і обрати те, що необхідно.

До теми: Діти, які потребують захисту: на Хмельниччині понад дві сотні сиріт
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую