ye-logo.v1.2

У Нетішині відновлюють роботу два ринки

Суспільство 4215
Два ринки у Нетішині запрацюють у звичному режимі
Два ринки у Нетішині запрацюють у звичному режимі. Фото: uk.wikipedia.org

Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

Засідання виконавчого комітету відбулося сьогодні, 11 червня. Окрім інших рішень члени виконкому дозволили відновити роботу ринків. Від завтра, 12 червня запрацює щоденний, знаний умісті як «зелений» ринок, а вже з наступної суботи – 20 червня – відкриється і великий ринок, який працюватиме щосуботи та щовівторка.

Адміністрація ринків повинна забезпечити виконання тимчасових рекомендацій з організації протиепідемічних заходів торгівлі на ринках на період карантину.

За словами міського голови Нетішина Олександра Супрунюка, щоденний ринок працював і до сьогодні, однак в обмеженому режимі.

«Щоденний ринок, який у нас знають як «зелений», працював в обмеженому режимі. Там працюють орієнтовно 600 людей разом із продавцями і технічними працівниками. Великий ринок не відкривали раніше, бо більшість підприємців – близько 75 відсотків – приїжджі із сусідніх районів, де були спалахи захворювання COVID-19 та з сусідньої області», – каже Олександр Супрунюк.

Також члени виконавчого комітету Нетішинської міської ради прийняли сьогодні порядок надання одноразової грошової допомоги на поховання громадян Нетішинської міської ОТГ, які померли з підозрою або підтвердженням короно вісної хвороби COVID-19. 

Варто зазначити, що у Нетішині, станом на вчора, 10 червня, було зареєстровано 68 випадків, із них 5 лікується, 62 одужали, 1 летальний.

Читайте також: Пом’якшення карантину: запроваджено нові правила роботи продовольчих ринків

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую