ye-logo.v1.2

У Хмельницькому відновили пільговий проїзд у громадському транспорті

Суспільство 2694
Пільгові перевезення відновили з 12 червня
Пільгові перевезення відновили з 12 червня . Фото: з архіву редакції

Раніше його тимчасово зупинили для протидії коронавірусу.

Сьогодні, 12 червня, в обласному центрі відновили пільгові перевезення пасажирів у громадському транспорті. Таке рішення напередодні прийняли члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Для протидії поширення COVID-19 у Хмельницькому з 20 березня тимчасово зупинили пільговий проїзд у комунальному та приватному громадському транспорті. Нині ж виконком скасував те рішення й дозволив відновити безкоштовне перевезення пільгових категорій населення.

За словами виконувача обов’язків начальника міського управління транспорту та зв’язку Сергія Шепурева, пільговий проїзд у тролейбусах, автобусах та маршрутках відновлено вже зі сьогоднішнього дня, 12 червня. Проте решта обмежень залишається в силі.

«У хмельницькому громадському транспорті кількість пасажирів має відповідати кількості сидячих місць. Крім того, усі мають бути вдягнені у захисні маски або респіратори», — зазначив Сергій Шепурев.

До теми: Чому DozoR City у Хмельницькому дає збої

Нагадаємо, з 25 травня й до завершення карантину міським перевізникам доручили дотримуватися низки правил. Зокрема, перед початком роботи вони повинні проводити температурний скринінг усім працівникам. Водії, у яких виявили температуру тіла вище 37,2 градуса або ознаки респіраторного захворювання, не мають бути допущені до роботи. Водії та кондуктори мають бути у захисних масках. Крім того, перед кожним рейсом має проводитися вологе прибирання з використанням засобів для миття та дезінфекції.

Читайте також: Пом’якшення карантину: запроваджено нові правила роботи продовольчих ринків

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую