ye-logo.v1.2

Чому DozoR City у Хмельницькому дає збої

Суспільство 2256
DozoR City останнім часом неправильно показує рух транспорту у Хмельницькому
DozoR City останнім часом неправильно показує рух транспорту у Хмельницькому. Фото: ілюстративне автора

Повноцінну роботу сервісу стеження за громадським транспортом обіцяють незабаром відновити.

Стежити за рухом громадського транспорту в режимі онлайн хмельничани можуть через систему DozoR City. Однак останнім часом сервіс почав давати збої. Як розповів сьогодні, 10 червня, під час брифінгу міський голова Олександр Симчишин, не увесь громадський транспорт наразі відображається в табло, встановлених на «розумних зупинках», і в мобільному додатку.

«Тролейбуси у системі відображаються абсолютно усі. Автобуси, які обслуговує «Електротранс», теж всі відображаються. З приватними перевізниками проблема. У нас залишається заборгованість частини перевізників перед «Дозором», - говорить міський голова. - Ну і система потребує переналаштування. Частина транспорту не виїхала на ті графіки, які погоджені. «Двійка» зараз не їздить, а коли виїде на маршрут – невідомо. Все може затягнутися, адже влітку пасажиропотік падає. Відповідно трохи більше їздить маршрут «2А».

Як говорить Олександр Сергійович, оскільки графіки деяких маршрутів зараз змінилися, в «Дозорі» їх треба переналаштувати. Однак, за словами міського голови, повноцінну роботу сервісу незабаром мають відновити.

Нагадаємо, ділянку дороги з Хмельницького в напрямку Ярмолинців рекомендують об’їжджати.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую