ye-logo.v1.2

Сесія Хмельницької міської ради: новий дитсадок та обмеження продажу алкоголю (ЗАПИС ЕФІРУ)

Суспільство 6281

Сьогодні, 17 червня, пройде чергова сесія Хмельницької міської ради.

Цього разу депутати Хмельницької міської ради мають розглянути понад сотню питань порядку денного, які стосуються різних сфер життя обласного центру. Зокрема, місцеві обранці голосуватимуть за зміни до бюджету на це рік, за створення нового дитсадка у мікрорайоні Лезневе, за встановлення обмежень щодо продажу алкогольних напоїв тощо.

Втім, найперше депутатському корпусу мають презентувати двох нових місцевих обранців — представників ВО «Свобода» Олександра Полудніцина та партії «За конкретні справи» Олександра Мазурука. Обоє займуть місця своїх попередників, які з різних причин достроково припинили депутатські повноваження.

Оновлений депутатський корпус голосуватиме за зміни до бюджету Хмельницького на 2020 рік. Згідно з його проєктом, на наповнення міської скарбниці негативно вплинуло запровадження карантину. Зокрема, через це закладається, що власні доходи хмельницького бюджету зменшаться на понад 108 мільйонів 262 тисячі гривень.

Також на сесії затвердять створення дитячого садка у мікрорайоні Лезневе на провулку Шостаковича, 28-А. Новий навчальний заклад отримав назву «Соколятко».

Депутати прийматимуть й низку міських програм. Зокрема, цільову програму забезпечення надання комплексної послуги «єМалятко», програму підтримки ОСББ, програму співфінансування робіт з ремонту багатоквартирних житлових будинків… Місцеві обранці також можуть затвердити містобудівну документацію «Історико-архітектурний опорний план Хмельницького з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів» та «План червоних ліній магістральних вулиць Хмельницького».

Прийнятті зміни мають торкнутися й торгової сфери обласного центру. Зокрема, депутати голосуватимуть за встановлення обмежень щодо продажу алкогольний напоїв. Згідно з проєктом рішення, пропонується дозволити закладам торгівлі продаж спиртного з десятої ранку, а не з одинадцятої.

Які ж рішення прийматимуть хмельницькі депутати, ви можете побачити завдяки прямій трансляції від кореспондентів сайту «Є».

Початок сесії Хмельницької міської ради запланований на 10:00.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую