ye-logo.v1.2

Оштрафували власника хмельницького кафе, де пив каву Зеленський

Суспільство 6244
Суд ошртафував порушників карантину
Суд ошртафував порушників карантину. Фото: pixabay.com

Таке рішення прийняв суд.

Сьогодні, 19 червня, Хмельницький міськрайонний суд розглянув справи щодо порушення карантинних вимог президентом України та ще шістьма особами. Серед них і власник закладу харчування, де високопосадовці пили каву.

Як повідомили у пресслужбі Хмельницького міськрайонного суду, справу підприємця Андрія Мельниченка розглядала суддя Надія Салоїд. Згідно із її рішенням, власник кафе має сплати 17 тисяч гривень штрафу за порушення правил карантину і 420 гривень судового збору. Чоловік на суд не прийшов, тому справу розглядали за його відсутності.

Аналогічне рішення суддя прийняла щодо керівника Офісу президенте Андрія Єрмака, першого заступника керівника Офісу президента Сергія Трофімова та головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка. Ні чиновники, ні їх представники на слухання не прийшли.

Поки постанова не набрали законної сили, їх можуть оскаржити в апеляційній інстанції.

Раніше, сайт «Є» повідомляв, що хмельницький суд оштрафував за порушення карантин голову Хмельницької ОДА Дмитра Габінета та Хмельницького міського голову Олександра Симчишина. Щодо рішення по адмінпротоколу на президента Володимира Зеленського - суд прийняв рішення звернутися до Голови Верховного суду,щодо скликання Пленуму Верховного Суду для прийняття рішення про звернення до Конституційного Суду України. А вже Конституційний Суд має надати офіційне тлумачення частини 1 статі 105 Конституції України: «Президент України користується правом недоторканості на час виконання повноважень», в аспекті можливості притягнення президента до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, подія, яка стала причиною складення поліцію адмінпротоколу на вище перелічених осіб, відбулась на початку червня в одному хмельницьких кафе. Тоді попри встановлені карантинні обмеження, високопосадовці зайшли до кав'ярні (на той момент закладам громадського харчування було дозволено приймати відвідувачі лише на літніх терасах) без маски, не дотримуючись дистанції і випили каву.

Читайте також: Як живе кав’ярня у Хмельницькому після візиту президента

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую