ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2020

На Хмельниччині створено вісім округів для проведення ЗНО

Суспільство 2020
«У складанні ЗНО будуть задіяні лише ті, хто планує вступати до вищих навчальних закладів та ті, хто за власним бажанням хоче пройти ЗНО», - зазначив Олег Фасоля
«У складанні ЗНО будуть задіяні лише ті, хто планує вступати до вищих навчальних закладів та ті, хто за власним бажанням хоче пройти ЗНО», - зазначив Олег Фасоля. Фото: adm-km.gov.ua

На основну сесію ЗНО реєструвалося 11 745 учасників.

Вчора, 19 червня, у Хмельницькій облдержадміністрації відбулася селекторна нарада з головами РДА щодо організації процесу зовнішнього незалежного оцінювання в Хмельницькій області.

До спілкування також долучилися директор Вінницького центру оцінювання якості освіти Геннадій Кузьменко, заступники голови адміністрації, директор Департаменту освіти та науки ОДА Олег Фасоля та інші посадові особи, які безпосередньо задіяні в процесі організації та безпечного проходження ЗНО в області.

Директор Департаменту освіти та науки ОДА Олег Фасоля повідомив, що в Хмельницькій області створено вісім округів для проведення ЗНО, а саме у містах Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Шепетівка, Старокостянтинів, Дунаївці, Красилів та Ізяслав.

«Відповідно на основну сесію ЗНО реєструвалося 11 745 учасників. Але кількість учасників може зменшитися орієнтовно на 25-30 відсотків, у зв’язку з прийняттям Верховною Радою України законопроекту, який звільняє випускників шкіл від проходження державної підсумкової атестації через пандемію, але не звільняє від ЗНО. Таким чином, у складанні ЗНО будуть задіяні лише ті, хто планує вступати до вищих навчальних закладів та ті, хто за власним бажанням хоче пройти ЗНО», - зазначив Олег Фасоля.

На засіданні зазначалося, що підвезення випускників до пунктів ЗНО на основну сесію передбачає 591 виїзд шкільних автобусів та на додаткову сесію – 36. Загалом для забезпечення безпечного та ефективного проходження ЗНО залучено 2 585 працівників для роботи в пунктах ЗНО та пунктах перевірки, з них 92 медпрацівника.

Також Олег Іванович відмітив, що окрім організаційних моментів, Департамент звертає увагу на дотримання заходів безпеки під час проходження тестування. Так, на сьогодні між вісьма округами розподілено 3179 літрів дезінфікуючих засобів для обробки рук, 867 літрів дезінфікуючих засобів для обробки поверхонь, 356 ізоляційних халатів, 356 захисних щитків, більше 100 тисяч одноразових медичних масок та 92 пірометри.

Окрім цього, на кожному пункті тестування перебуватиме по 2 медпрацівника та 2 представника поліції для забезпечення правопорядку.

Висловив своє бачення з приводу готовності області до проходження ЗНО і директор Вінницького центру оцінювання якості освіти Геннадій Кузьменко. Він відмітив, що на сьогодні область на 95 відсотків готова до проведення ЗНО.

Читайте також: Повернення коштів за пробне ЗНО: затверджений єдиний механізм

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую