ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

Повернення коштів за пробне ЗНО: затверджений єдиний механізм

Суспільство 797
Кошти за пробне ЗНО повернуть до грудня
Кошти за пробне ЗНО повернуть до грудня. Фото: pixabay.com

Гроші варто очікувати з липня.

 Кабінет Міністрів України на засіданні 17 червня ухвалив постанову щодо повернення коштів, сплачених за надання послуги з проведення пробного ЗНО. Про це повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

«Виплати коштів учасникам пробного ЗНО розпочнуться вже за два тижні і будуть здійснюватись через відділення ПриватБанку. Регіональні центри оцінювання якості освіти передадуть банкові до 30 червня інформацію щодо всіх учасників, які зареєструвалися з 3 по 24 січня 2020 року для проходження пробного ЗНО-2020 та сплатили кошти за участь у ньому», - йдеться у повідомленні.

На «Урядовому порталі» зазначають, що учасники пробного ЗНО отримають повідомлення від банку з інформацією про зарахування коштів на картку. Тим, у кого немає картки, повідомлення буде про те, що картка з коштами чекає на них у найближчому відділенні «Приватбанку». Передбачається, що повернення коштів триватиме до 1 грудня 2020 року.

«Медіа поширюють неправдиву інформацію про те, що в Верховну Раду внесено законопроект про скасування ЗНО. Хочу уточнити, що законопроект не скасовує ЗНО, як пишуть медіа, він робить добровільною здачу державної підсумкової атестації у формі ЗНО», - заявила виконувачка обов'язків Міністра освіти та науки України Любомира Мандзій перед учорашнім засіданням Уряду.

Читайте також: Зареєстровані на пробне ЗНО можуть забрати зошити із завданнями на пунктах тестування

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую