ye-logo.v1.2

Зеленський збирається компенсувати хмельницькій кав'ярні суму, на яку її оштрафували

Суспільство 3085
Зеленський пив каву в одному із кафе
Зеленський пив каву в одному із кафе. Фото: скрін з відео

Власник кафе має сплатити 17 тисяч гривень штрафу.

Президент України Володимир Зеленський заявив про готовність сплатити хмельницькій кав'ярні суму, на яку її оштрафували. Про це йдеться на сторінці у фейсбуці «Офісу президента України».

«Як громадянин України відчуваю свою відповідальність за порушення карантину в Хмельницькому. Добровільно сплачу на рахунок закладу харчування суму, яка співвідносна з сумою штрафу. Водночас у разі винесення судом рішення про притягнення мене до адміністративної відповідальності виконаю його, як це передбачено законом України», – зазначив Володимир Зеленський.

Скрін з допису у фейсбуці

Нагадаємо, що оштрафували заклад через того ж таки президента. Володимир Зеленський під час робочого візиту на Хмельниччину зайшов у кафе разом із представниками Офісу президента, очільником Хмельницької ОДА Дмитром Габінетом та Хмельницький міським головою Олександром Симчишином і, попри карантинні обмеження, пив там каву. Наразі суд покарав штрафом усіх учасників тодішньої зустрічі, окрім самого президента. Як і власник кав'ярні, посадовці мають сплатити штраф в розмірі 17 тисяч гривень та 420 гривень судового збору. Якщо, звісно, не оскаржать рішення Хмельницького міськрайонного суду.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую