ye-logo.v1.2
9 Липня, 2020

Полярник з Хмельниччини відсвяткував день народження в Антарктиді

Суспільство 1175
Максим принагідно передає усім мешканцям Хмельниччини вітання з арктичної експедиції
Максим принагідно передає усім мешканцям Хмельниччини вітання з арктичної експедиції. Фото: зі сторінки Максима Білоуса у фейсбуці

Максим Білоус розповів, чим його зачарувала Антарктида.

Максим Білоус з Шепетівки, який став учасником 25-ї української арктичної експедиції, днями відсвяткував день народження – за 15 тисяч кілометрів від дому.

Для Максима Білоуса ця експедиція стала першою. Аби потрапити на станцію «Академік Вернадський», він пройшов відбір з майже дев'яноста претендентів. Тут він виконує системного механіка. А ще донедавна був приватним підприємцем і мав в Шепетівці майстерню побутової техніки. Нагадаємо, через ситуацію в світі з коронавірусом та карантином у 25-ї експедиції була, мабуть, найтриваліша та найскладніша подорож до Антарктиди.

Національний антарктичний науковий центр, вітаючи Максима з днем народження на сторінці установи у фейсбуці, зазначає, що колеги на станції «Академік Вернадський» розповідають про роль механіка станції як дуже важливу, оскільки саме він відповідає за стан човнів «Зодіаків» та має вміти і змогти полагодити все обладнання в умовах, коли за запчастинами у сусідній магазин не підеш.

Сайту «Є» Максим розповів, що, Антарктида зачарувала його своїми краєвидами.

«Такої краси, як тут, ніде не побачиш. Фото не передає навіть частини того, що можна побачити на власні очі. Анктарктида просто зачаровує», - каже Максим. І принагідно передає усім мешканцям Хмельниччини вітання з арктичної експедиції.

Сайту «Є» Максим розповів, що, Антарктида зачарувала його своїми краєвидами. Фото: зі сторінки Максима Білоуса у фейсбуці.

Цікаво, що день народження Максим святкує напередодні Мідвінтера. Це день, коли в нашій північній півкулі настає день літнього сонцестояння, а антарктична спільнота святкує день середини зими – Мідвінтер. Як зазначають в Національному антарктичному науковому центрі, з цього дня в Антарктиді починає зростати тривалість світового дня, і зима потрохи поступається весні. Це свято в Антарктиді відзначають традиційним купанням в крижаній воді.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую