ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Весілля під час карантину: скільки осіб можуть перебувати в одному приміщенні

Суспільство 3058
У МОЗ назвали заборони щодо проведення весіль під час карантину
У МОЗ назвали заборони щодо проведення весіль під час карантину. Фото: pixabay.com

Захід потрібно проводити згідно з карантинними вимогами.

Сьогодні, 23 червня, Міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу озвучив умови за яких може відбуватись весілля в Україні. Зокрема він повідомив, що свято на 50 осіб в одному приміщені із вентиляцією проводити не можна.

«Весілля на 50 осіб не можна проводити згідно з встановленими на сьогодні правилами карантину. Ці заходи можливі виключно до 10 осіб в одному приміщенні», - зазначив Максим Степанов. 

Як повідомляє "Суспільне", раніше Степанов заявляв, що святкувати весілля під час адаптивного карантину можна, але з дотриманням певних заходів безпеки. Зокрема, треба дотримуватися соціальної дистанції та користуватися антисептиками.

У МОЗ зазначають, що в Україні за минулу добу зафіксовано 833 нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 153 особи. Одужали за добу 314 осіб, померли 23 особи.

Читайте також: Початок роботи з десятої години: на які карантинні новації варто очікувати з 22 червня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую