ye-logo.v1.2

Визначено сім керівників шкіл Хмельницького

Суспільство 9652
Сім хмельницьких закладів освіти вже з керівниками
Сім хмельницьких закладів освіти вже з керівниками. Фото: ілюстративне з 1kr.ua

Найближчим часом будуть відомі імена ще 18 директорів закладів загальної середньої освіти міста.

Цього року у 25 директорів шкіл Хмельницького закінчилися контракти. Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради ще у травні оголосив конкурс на посади керівників цих закладів.

У червні усіх претендентів перевіряли на знання законодавства України у сфері загальної та середньої освіти у формі письмового тестування. Далі вони проходили індивідуальні ситуаційні завдання, а вже вчора, 1 липня розпочався третій, завершальний етап конкурсу.

«Ми розділили кінцевий етап відбору на три частини. Вчора конкурсна комісія обрала сім керівників шкіл. Завтра, 3 липня, буде заслухані виступи претендентів ще на вісім закладів. Остаточні слухання відбудуться 8 липня, під час яких буде визначено дев’ять керівників», - розповіла сайту «Є» виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Надія Балабуст.

Під час третього етапу конкурсу кандидати презентували план стратегічного розвитку закладу на наступні шість років. Після спілкування, члени комісії шляхом таємного голосування вирішували підтримати чи не підтримати кандидата на посаду очільника закладу.

Отже, переможцями конкурсного відбору на посади керівників закладів загальної середньої освіти міста Хмельницького стали:

Ратушняк Святослав Петрович став керівником гімназії №1, яку досі очолював;
Романів Оксана Миколаївна й надалі очолюватиме навчально-виховне об’єднання №1;
Байдич Віктор Григорович далі керуватиме гімназією №2;
Шпичко Інна Олександрівна стала директором загальноосвітньої школи І ступеня №4, яку досі очолювала;
Кенц Олена Дем’янівна й надалі очолюватиме технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами імені Артема Мазура;
Ткач Сергій Анатолійович залишився директором спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6;
Смертюк Алла Василівна стала керівником спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, яку досі очолювала.

Конкурсна комісія заслухала також виступ претендента на посаду керівника навчально-виховного комплексу №4, однак відхиливши кандидатуру, визнала конкурс таким, що не відбувся.

«Протягом десяти днів ми оголосимо про повторний конкурс на посаду директора. А відбудеться він після терміну, який буде відведено на прийом документів - орієнтовно через 30 днів», - зазначила Надія Балабуст.

Вже завтра, 3 липня, конкурсна комісія обиратиме з кандидатів ще вісім керівників для шкіл Хмельницького.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую