Гаряча тема:
- Війна
Хмельницькі села можуть позмагатися у всеукраїнському конкурсі та виграти сто тисяч гривень

Минулого року до п’ятірки фіналістів конкурсу увійшло село з Дунаєвецького району.
В Україні до кінця серпня триває прийом заявок на V Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020». Як зазначають організатори, метою цього конкурсу є розвиток сільських територій та регіональної економіки; стале управління і збереження екосистеми, популяризація зеленого туризму; розвиток соціальної відповідальності місцевого аграрного бізнесу; підвищення привабливості життя в селі.
Село-переможець конкурсу «Неймовірні села України 2020» отримає 100 тисяч гривень на реалізацію бізнес-проєкту. Також, крім головного подарунка переможцю, одному з 10-ти сіл, які пройшли до етапу онлайн-голосування, допоможуть в реалізації їхнього бізнес-проєкту.
«Під час відбору неймовірних сіл, акцент буде на проєкт конкурсанта: розвиток сільських територій, охорона навколишнього середовища, управління відходами, відновлювальна енергетика, зелений туризм, реконструкція історико-культурної спадщини, - йдеться у повідомленні. - Відбір конкурсу проходитиме у три етапи»
Етапи проведення конкурсу
І етап: 13 липня — 31 серпня — прийом заявок (заявку може надіслати кожен охочий); 1-30 вересня — відбір 10-ти найкращих заявок (редакція AgroPortal.ua обирає 10-ку кращих заявок за допомогою оцінювальної шкали, де певним питанням заявки присвоєно певну кількість балів).
ІІ етап: 1 жовтня — 1 листопада — на сайті AgroPortal.ua відбуватиметься онлайн-голосування (з 10 сіл обирається 5-ка фіналістів); 2-30 листопада — підготовка командою AgroPortal.ua кожної з 5-ти громад до захисту свого бізнес-проєкту перед членами Експертної ради в режимі онлайн.
ІІI етап: Грудень — визначення та нагородження переможців (формат залежатиме від ситуації з пандемією COVID-19).
Минулого року у конкурсі «Неймовірні села України» за перемогу змагалося село з Хмельниччини – Лисець, що в Дунаєвецькому районі. Семе цей населений пункт славиться своїм мальовничим водопадом та сухофруктами. І хоч бізнес-план мешканців села не виборов перемоги (експертна рада обрала бізнес-план села Залізняк, що на Сумщині, за яким хочуть облаштувати цикорну кав’ярню-бібліотеку з аграрною та екологічною тематиками), він не залишив байдужими посольство Королівства Нідерланди в Україні. Нідерландці спільно з одним з розсадників декоративних рослин вирішили подарувати громаді села ландшафтну ділянку спільного користування.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: