ye-logo.v1.2

У прикордонній академії відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора

Суспільство 2051
З нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності у прикордонній академії відбулися урочистості
З нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності у прикордонній академії відбулися урочистості. Фото: автора

Курсанти-відмінники підняли над вишем український стяг та прапор Державної прикордонної служби.

Сьогодні, 21 серпня, на стройовому плацу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Карантин вніс вимушені новації у цьогорічне святкування. Через це на святі було відносно небагато людей, а всі присутні були у захисних масках.

Розпочався захід із підняття Державного Прапора України та прапора Державної прикордонної служби, після чого усі присутні спільно виконали Державний гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять прикордонників усіх поколінь.

На початку заходу ректор Національної академії генерал-майор прикордонного вишу Олександр Луцький зачитав вітальне слово Голови Держприкордонслужби України генерал-майора Сергія Дайнека: «29 років незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та відстоювати свободу, захищати власний суверенітет і територіальну цілісність. А вона забезпечується в першу чергу непорушністю наших кордонів. Мужність, самовідданість та патріотизм прикордонників у захисті нашої батьківщини є прикладом вірності, присязі та незламної волі до свободи».

Підняти стяги доручили найкращим студентам Національної академії
Розпочався захід із підняття Державного Прапора України та прапора Державної прикордонної служби

Від себе ректор хмельницького прикордонного вишу Олександр Луцький висловив подяку кожному військовослужбовцю, працівнику, який сумлінно та чесно виконує свої обов’язки, готуючи офіцерські кадри для органів охорони державного кордонну. 

«На жаль, саме шість років тому, коли відбувалися запеклі бої біля Іловайська, на територію України зайшли російські агресори. Під час боїв в неоголошеній війні ми втратили 70 прикордонників, серед них - 17 випускників нашої академії. Ми завжди пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність нашої держави. Нехай наш прапор гордо майорить над Україною, на кожному відділенні прикордонної служби та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах», - зазначив Олександр Луцький.

Через це на святі було відносно небагато людей, а всі присутні були у захисних масках.

Читайте також: У Хмельницькому відбулась акція на підтримку білорусів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую