ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

ТОП-100 найпопулярніших вишів серед абітурієнтів: у рейтингу два з Хмельниччини

Суспільство 1955
Опублікували виші, які найчастіше обирали абітурієнти
Опублікували виші, які найчастіше обирали абітурієнти. Фото: pixabay.com

Очолює рейтинг Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Протягом вступної кампанії 2020 року до закладів вищої та фахової передвищої освіти подано більше 1 мільйона 568 тисяч заяв від вступників. Як повідомляє «Освіта.ua», прийом заяв від абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання завершено.

«Як і минулого року, лідерами за кількістю заяв від абітурієнтів, що вступають на основі повної загальної середньої освіти, є Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Львівський національний університет імені Івана Франка. Третю сходинку посідає Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», - йдеться у повідомленні.

Четверту та п’яту сходинку посідають Київський національний торговельно-економічний університет та Національний університет «Львівська політехніка». На шостому місці — Національний авіаційний університет (Київ), сьомому — Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, восьмому — Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», дев'ятому — Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (Київ). Десятим у рейтингу є Київський університет імені Бориса Грінченка.

Щодо вишів із Хмельниччини, то до рейтингу потрапили лиши два. 38 сходинку зайняв Хмельницький національний університет, а 74 - Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Більше вищих навчальних закладів регіону у списку немає.

Читайте також: Рейтинг вишів 2020: один з університетів Хмельниччини у сотні кращих

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую