ye-logo.v1.2

Денис Шмигаль у Хмельницькому: що робив прем’єр під час офіційного візиту

Суспільство 3251
Більша частина візиту Дениса Шмигаля стосувалася освітньої галузі
Більша частина візиту Дениса Шмигаля стосувалася освітньої галузі. Фото: автора

Зокрема, прем’єр-міністр перевірив дитсадок, який президент доручав здати в експлуатацію до 1 вересня.

Сьогодні, 1 вересня, у Хмельницький з робочим візитом завітав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Під час своєї офіційної поїздки він побував у кількох навчальних закладах та державному підприємстві «Новатор». Також посадовець завітав у село Давидківці Хмельницького району, де він перевірив готовність нового дитсадка, спорудженого в рамках державної програми «Велике будівництво».

Робочий візит Дениса Шмигаля розпочався з відвідання Національної академії Держприкордонслужби імені Богдана Хмельницького. Зокрема, тоді у її стінах відбулася урочиста посвята першокурсників у курсанти. Однак на цю подію більшість журналістів не запросили.

Далі прем’єр-міністр поїхав у Давидківці. У червні цього року президент України навідувався у це село, щоб проінспектувати будівництво нового дитсадку «Теремок». Тоді Володимир Зеленський зазначив, що навчальний заклад завершений на 65 відсотків і до 1 вересня він має бути зданий в експлуатацію.

Однак під час нетривалого візиту Дениса Шмигаля урочистого відкриття дошкільного навчального закладу так і не сталося. Прем’єр-міністр лише вручив представникам дитсадка подарунок, оглянув його та поспілкувався з персоналом.

Новий дитсадок у Давидківцях зведений в раках програми «Велике будівництво»
Його групи вже обладнанні необхідними меблями
До речі, кожна з груп прикрашена унікальні малюнки на стінах
Однак у харчоблоці бракує всього необхідного устаткування, яке має надійти впродовж двох тижнів

Директорка Давидковецького дитсадка «Теремок» Тетяна Бабич зазначила, що навчальний заклад запрацює орієнтовно через два тижні. За цей час будуть завершені окремі косметичні роботи та надійде решта устаткування.

«Наш старий дитячий садочок працював до цього часу з 1956 року. У ньому бракувало місця, адже у селі багато дошкільнят, — розповідає Тетяна Бабич. — За два роки нам збудували новий дитсадок. Сюди ми вже набрали 75 дітей».

За її словами, дитсадок розрахований на 80 дітей. Він розпланований на чотири групи: ясла, молодша, середня та старша. Звісно, є ігрові кімнати, їдальня, харчоблок, медпункт, дитячий майданчик… Дитсадок у Давидківцях також відповідає потребам дітей з інвалідністю. Для них облаштували спеціальний ліфт.

Хоча дитсадок ще не відкрили діти вже могли випробувати гойдалки
Під час візиту Дениса Шмигаля урочистого відкриття дитсадку не відбулося
Проте посадовець вручив закладу подарунок

Директор департаменту освіти та науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля додав, що будівництво цього дитсадку коштувало понад 27 мільйонів гривень. Переважна більшість з них була виділена з Фонду регіонального розвитку. Також було співфінансування з місцевого бюджету Давидковецької сільської ради.

На цьому «освітній» тур Дениса Шмигаля не завершився. Він повернувся у Хмельницький, щоб завітати у вище професійне училище №25, що на проспекті Миру, 61/3. Прем’єр-міністр оглянув навчальний заклад, назвавши його зразковим, його гуртожиток і поспілкувався з педагогами та студентами. Опісля вже без преси він відвідав державне підприємство «Новатор».

Також Денис Шмигаль побував у хмельницькому ВПУ №25
Посадовець хотів ознайомитися зі станом місцевої професійної освіти

«Це підприємство уклало договір зі Швейцарією та отримало технологію для виробництва апаратів штучної вентиляції легень. Насправді кисневих концентраторів, — заявив під час брифінгу Денис Шмигаль. — Саме вони є невід’ємною частиною протоколу лікування COVID-19. Крім того, «Новатор» залучає до роботи випускників та студентів ВПУ №25. Тому важливо побачити якість підготовки кадрів та виробництво кисневих концентраторів за швейцарською технологією».

Кореспонденти сайту «Є» також здійснювали пряму трансляцію брифінгу Дениса Шмигаля. 

Читайте також: Як виглядає новенький дитсадок у мікрорайоні Лезневе (ФОТО)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую